Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fájdalom, mit tehetek?

Fájdalom, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Melózgattam egy helyen, de már felmondtam, ugyanis 2x akkora ládákat kellett emelgetnem, mint amennyi én vagyok... Azóta fáj a térdem, néha kattog, a derekamról nem is beszélve!! Iszonyatos fájdalom.. azóta nem voltam edzeni, jövhéten megyek vissza, kíváncsi leszek. Doki azt mondta kenegessem, de nem igen múlik, szerintetek? (Ez már egy bő hónapja tart.) 16/F

2016. jan. 6. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, ezt nem lehet látatlanul megmondani, hogy mi a probléma, főleg a deréknál, lehet ezer dolog, egy rossz emeléstől akár, orvos, mást nem tudok javasolni, ha ez nem jó, másik.
2016. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Izületvédőt szedhetsz nyugodtan, én a stillmass izületvédőjét ajánlom ár/érték arányban.

Derék fájdalommal mindenképen érdemes elmenni ortopédiára, ha ott azt mondják, nincs semmi bajod, reméld, hogy ezt mondják :)

Akkor gyógymasszőr, vagy manualterapeuta, de lehetőleg mindkettő ebben a sorrendben.

2016. jan. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!