Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen formát mennyi idő...

Egy ilyen formát mennyi idő elérni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a kiindulási alap kevés zsír kevés izommal, ekto.

[link]

[link]

[link]



2016. jan. 7. 18:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
93%

3 év alatt naturál határodat kb eléred. Ő azon túl volt.


Kicsi googlizás után:

173 cm magas

212 lbs súlyú (találtam 221 et is) ami 96 kg

Elég szálkás de semmi extra, vegyünk 10% BF-et.

Megnézzük a BMI táblázatot, vagy kalkulátort, és kapunk egy erősen elhízott eredményt.

Ergó nem naturál.


Interjúkban pár hónapot említ amúgy, úgyhogy fix hogy nyomott ami csak belefért. Tuti hogy hozzáértő is rakta össze neki a koktélt, ott volt Rock is, volt tapasztalat.

2016. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D

melyik fanboynak fájt ennyire a rideg tény?

2016. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Cortez70 ***** válasza:
Én zöldet nyomtam, mert igazad van.
2016. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Én nem pontozok, de igazad van.

Amúgy szerintem el tudta volna érni ezt naturálban is, csak nem ennyi idő alatt.

Nem is az volt a kérdés, hogy ellehet-e érni ezt a formát annyi idő alatt, mint amennyi idő alatt ő érte el.

2016. jan. 7. 22:26
 35/40 anonim ***** válasza:
Ezért írtam hogy 3 év alatt genetikai határod elérheted. Ő meg ezen is túl volt, ergó: nem érheted el. Naturál határral megközelítheted max mindegy hogy ekto vagy akármi vagy. Ektók meg még szerencsések is szerintem, mert nem kell szálkásítsunk, meg figyelni a kajára. Csak zabálni kell.
2016. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
De van itt olyan, aki azt írta, hogy ezt még lehet naturálban.
2016. jan. 8. 08:52
 37/40 Cortez70 ***** válasza:
Olyan is lenne,aki Lazar Angelovra is azt írná. És akkor neki hiszel? De majd meglàtod és rá fogsz döbbenni pár év múlva.
2016. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
#32 Én mondtam az elején, hogy naturál. De én is rákerestem azóta, és valóban nem az. De nincs ezzel baj. :) Amúgy nem pontoztam senkit.
2016. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ez minimum 15% testzsír.
2016. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Magát a formát megközelítheted, de a tényleges tömeg / testmagasság arányt nem, mert az túl van a naturál határon, nem is kicsit.


Valószínűleg ezért mondták korábban, vagy csak szimplán nem hozzáértő volt az egyén.


Én megmondom őszintén hogy amúgy embertelen ha tényleg 2 hónap alatt 18kg-t rakott magára (és esetleg nem csak duma, hogy eladhasson edzéstervet akármit. mert erre a filmre már majdnem külön iparág épült hogy pain and gain workout), még cuccal is. Szó szerint embertelen, és hihetetlen teljesítmény.


Annyi a gond hogy utána meg megszületnek az ilyen remek dolgok hogy "mert ő minden nap edzett teljes testre" meg "ő naponta 12x evett, még alvás közben is felkelt enni" (mert ilyesmiket nyilatkozott) Aztán naturálba meg csodálkoznak az emberek hogy szrt se érnek el.

2016. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!