Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hónapja töltöttem a 17t,...

Egy hónapja töltöttem a 17t, és 50 kg vagyok. Hogy változtassak?

Figyelt kérdés
Eszek rendesen, mint évfolyamtársaim, mégsem vagyok olyan mint ők. Ha kajálással nem megy, gondoltam el kéne kezdjek gyúrni. Terembe nem merek elmenni, mert kiröhögnének, hogy mit keresek ott ilyen alkattal, mitévő legyek? Tanácsok?
2016. jan. 9. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezeket:

Sárga kapszula

Powerbuilder


Mind a kettő e-book, nem hosszú, és ingyen letöltheted ha rágooglizol.

2016. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél jóval többet, edz mindenre.
2016. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula, azzal meglesz az alap. pdf-ben ingyen letölthető.
2016. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Lodd fejbe magad. Ha egy szaros edzoterembe se mersz elmenni mindig nyomorek maradsz.
2016. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérhetnék pár piros kezet a 4es válaszolóra?

Köszi mindenkinek.

2016. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A négyesnek valamilyen szinten igaza van, csak durván fogalmazott. Szépen leírva:

Ha mindig félsz és semmibe se mersz belekezdeni, akkor nem lesz eredmény sem. Vegyél magadon erőt és vágj bele. Mások se jobbak kezdőként. Ne aggódj.

2016. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen szinten nincs igaza, mert igazolja a kérdező félelmét: a gyúrósok kötekedő majmok agy nélkül.

Azzal együtt hogy ez igaz néhányra (főleg az agy nélküli rész), mint pl rá, de a közösség 95%ára ez nem igaz.


Ilyenkor megnyugtatásképp le lehet írni a valóságot:

a konditermekben az összes ember magával foglalkozik, senki nem azért van ott hogy a kezdőket b.tassa. Mindenki volt kezdő valamikor.

A legtöbben pedig segítőkészek ha kérdezel valamit, és barátságosak. Átlag emberek, nem pedig külön állatfaj a "kondis".

Természetesen van néhány s..ggfej, mint az említett csóka, de ilyenek mindenhol vannak: a közértben, a piacon, könyvtárban, stb.

Nem kell félni a konditerembe menéstől.


Egy dolog a fontos: bemész KÖSZÖNSZ. HANGOSAN. Ez minden teremben alap szint. Oké egy pesti nagy teremben csak a pultnál érdekes, de a kisebb termekben úgy, hogy hallja mindenki aki ott van. Ált kis közösségek, mindenki ismer mindenkit.

2016. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!