Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ezek közül bántja...

Szerintetek ezek közül bántja valamelyik a gyomromat?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem diétázni, az étrendem tiszta(csirke,rízs,tojás,zöldségek stb...)És szedek vitaminiokat tápkiegeket.Szerintetek túl sok mindent veszek be vagy melyik okozhatja a több napja tartó állandó hasmenést?Pár napja nem szedek semmit és azóta jobban vagyok.Mit gondoltok?

Amiket szedek:

100% whey protein(1 reggel, 1 edzés után-pihenőnapon nincs)

Full Force Krea force(szintén 1 reggel,1 edzés után-pihenőnapon reggel 1)

Multi Pro Plus(2 db reggel)

Builder C-vitamin(1 db reggel)

Joint-X(2 db reggel)

WOD Crusher Muscle Factor(2 db reggel, 2 db a 3. étkezéskor, 1db utolsó kajánál-az előirtak szerint 2-2-1- eosztásban, pihenőnapokon 5x1)

((1 pihenőnapom van összesen))


16F/187 cm/79 kg



#hasmenés #C-vitamin #protein #Multi Pro Plus #krea force #WOD crusher muscle factor
2016. jan. 12. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egyszerre kezd el őket szedni újra hanem egyenként próbáld ki, hátha kiderül mi a ludas. Lehet a kreatin, lehet a laktózt nem bírod a wp-ben, lehet, hogy hirtelen álltál át diétára, lehet, hogy egyiknek sincs köze hozzá csak benyaltál valami enyhébb fertőzést ami ennyit okozott.
2016. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kreatin egyeseknél okozhat gyomor és bélrendszeri panaszokat. Próbáld ki, hogy csak a kreatint teszed le.
2016. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# Most, hogy így mondod visszagondolva a tejes ételek után szokott picit hígabb lenni a székletem, már gondoltam is rá hogy a laktózérzékenységemet megvizsgáltassam, hogy van-e

Egyébként tényleg, lehet hogy a kreatin

2016. jan. 12. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a whey a ludas, akkor térj át marha proteinre.


Ja és az a Multi Pro Plus nem inkább Mega Daily One akarna lenni? Felesleges a Multi Pro-ból kettőt bevinni ekkora tömeghez.


A heti 6 edzés is sok szerintem.

2016. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jókat írnak a többiek!

Nálam is ez volt anno, nekem az volt a baj, hogy hirtelen váltottam étrendet, és nem bírtam mit kezdeni a sok hússal. Szóval csak lassan, fokozatosan állj át!

2016. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3# Igen bocsánat rosszul írtam, nem multi pro plus hanem mega daily one
2016. jan. 13. 06:24
 7/11 anonim válasza:
én amikor hirtelen váltottam étrendet (tápkiegek nélkül) első hét végén olyan sárgát fostam mint az állat. Többet nem jelentkezett ez a probléma csak meg kell szokni.
2017. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szép lehetett:D
2017. ápr. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ja elég durva volt meg is ijedtem de ha belegondolsz ahhoz képest, hogy előtte napi max 4 étkezésbe csak az ebéd volt amikor rendes főtt ételt ettem akkor normális, hogy napi 5 normális étkezés után sárgát fosik az ember
2017. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de tiszta citromsárga volt?
2017. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!