Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így hogy diétázzak? Megéri...

Így hogy diétázzak? Megéri egyáltalán?

Figyelt kérdés
A karomon, mellemen, vállamon semmi zsír nincs, de tényleg, látszanak az izomrostok, meg minden, viszont a hasamon van sok, sőt szinte csak ott van, mert a lábaim is vékonyak (jó, nem pipaszár, de ott sincs háj). Most akkor ha elkezdek diétázni, lemegy az izomból is? Akkor meg kb. visszaesek olyan kinézetűre, mint amikor elkezdtem. Szóval érdemes diétáznom?
2016. jan. 13. 07:56
 1/8 anonim válasza:
Valamilyen mozgást próbálj ki inkább! Esetleg aerobic vagy step aerobic, nekem sokat segített! Egyébként ha mellé egészségesen táplálkozol, csak jó! Nem tudom mennyire érint, de kerüld az alkoholt is!
2016. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Diétázz le egy szintre, majd lassú tömegnövelés.
2016. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj egy diétát, és utána tömeg.
2016. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig tömegeltem évekig,hogy ne legyek vézna, most meg diétázzak vissza?
2016. jan. 13. 09:39
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Ne csontszàrazra, de a nagyja zsírt add le. Amúgy a te döntèsed, nem kötelező. ;)
2016. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kis kalóriadeficittel, ha rendesen edzel továbbra is, azt a kevés izmot nemnagyon fogja bántani a tested mert szüksége van rá.
2016. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Homeosztázis...
2016. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha eldöntötted, hogy nem, akkor miért kérdezed? :D


Nem értem, miért esnél vissza, rendes étrenddel, edzéssel minimalizálható az izomvesztés, minden hozzáértő úgy csinálja... Valamennyi lemegy, de ha jól csinálod, nem sok és könnyen visszajön.

2016. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!