Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így rossz ötlet lenne?

Ez így rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Diéta a célom nagyobb hangsúlyt adnák, a mozgásnak mint a súlyzós edzésnek. Úgy gondoltam hogy 4 napot futnák, bicóznák esetleg fociznák. Hogy lenne, érdemesebb?


Nagyon kezdő vagyok ebben a témában, szóval a rossz sorrendtől tekintsetek el. A hangsúly a rövid edzések lenne. Mondjuk hétfőn, fekvőt nyomnák, kedden bicepsz, szerdán eveznék, csütörtökön mondjuk hasaznák stb... Rossz ötlet lenne? Szombat, vasárnap csak futnák, kedden és szerdán is. Ilyen rövid edzésekre gondoltam, fekvőtámaszból addig amíg, be nem durranok. Kiegészítve fekvenyomással.


Vagy inkább esetleg edzek, egy héten 2x? Hétfőn és pénteken? Nagyjából addig, amíg teljesen el nem érem a kívánt súlyt.


Lenne még egy kérdésem, ha esetleg otthoni kaján élek és nem tudom követni, a napi kaloria bevitelt akkor felesleges? Lesz látszatja?



2016. jan. 13. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod követni a napi bevitelt vagy lesz eredmény, vagy nem, nem tudhatjuk. Ha kalória mínuszban leszel lesz. Edzés, mehet a futás ,bicikli, foci nyugodtan. Saját testsúlyost én heti háromszor csinálnék, de akkor teljes testre.
2016. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így egy káosz. Ajánlom elolvasásra: Sárga Kapszula

Google beír -> ingyen letölt

2016. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!