Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok egy nagyon kezdő...

Mondanátok egy nagyon kezdő edzéstervet?

Figyelt kérdés
Az elmult egy èvben gyogyszeres ketzelés alatt álltam és felszedtem 30 kg és szeretnék egy kicsit leadni belőle és persze egy kicsit erősödni.

2016. jan. 14. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Heti 3 teljes testes edzés, pl:

[link]

Plusz ajánlom a Sárga Kapszula című könyv elolvasását, ingyen le tudod tölteni.

2016. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami olyanra gondoltam amit otthon és sulyzók nélkül lehet csinalni.
2016. jan. 14. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés
2016. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Akkor fegyencedzés. Keress rá.
2016. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Harminc kiló súlyfelesleggel fegyencedzés... Na persze... :D

Én spec még az alapgyakorlatok mindegyikével sem boldogulok.

Kérdező, mi bajod a súlyzókkal? Két darab egykilósat már egy ezres körül lehet kapni. De van olyan ismerősöm, aki az első hetekben 1-1 kg sót markolt meg, és azzal edzett!

Szerintem kis súlyokkal kezdj, emellett hasprés. Legalábbis én perpill ezzel indítottam, ezt javasolták nekem. De próbálkozz, lehet, te eleve nagyobb súlyokkal indíthatnál.

2016. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:

Most miért is kell kötözködni?

A fekvőtámasz kezdő szintje a fegyencben a falnál végzett karhajlítás mindenki meg tudja csinálni. Pont tőled nem vártam, hogy leszólod a beírásom. ;)

2016. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszóltalak, sorry, ha úgy jött le, nem ez volt a szándékom (tudod, hogy bírlak).

Csak azt hiszitek, az olyan egyszerű. A falnál fekvőtámasz még ok, de hidd el, van olyan gyakorlat, amiből a kezdés is sok. Magamból indulok ki. Bár elfogadom, az ugyanolyan szélsőséges szemlélet, mint a tietek.

Csak tudod, hiába vagytok a saját területeteken profik (kaja, edzés, és ezt maximálisan elismerem), de azt a legtöbben csak elméletben tudjátok, milyen mozogni egy eltunyult, elhízott testtel, ahol ráadásul izom is alig, és esetleg évek óta nem volt használva.

Az már szerencsésebb eset, ha valaki csak elhízott, de alatta az izomzata rendben. Az el fog boldogulni a fegyenedzéssel valóban, míg az első kategória nem, csak némi alapozás után. :/

2016. jan. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30kg felesleggel jó ideig csak séta, túrázás + kajára figyelj oda. Nem biztos, hogy ilyen súlyfelesleggel bírnál bármi komolyabb edzést is, hiába nem súlyzós. T.Vera jól leírta, kell az alapozás. Még kereshetsz valakit esetleg, aki segít neked ilyen súlyfelesleggel edzéstervet kitalálni, de az is tényleg alapozás lesz míg le nem adsz.
2016. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!