Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok egy teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam konditerembe soha nem edzettem semmit a sulis tesiórákon kívül de most szeretném elkezdeni építeni az izmaimat viszont igy a totál nullárol nem tudom hol is kezdjem. Személyi edző drága így azt hanyagolnám. Mit javasoltok? Találtam ezt a fegyencedzés c. könyvet am jónak tűnik, van valakinek tapasztalata esetleg ezzel kapcsolatban? 23/F

2015. szept. 13. 21:47
1 2
 1/14 Blade Bone válasza:
24%
Akármibe is fogsz, a lenyeg az elszántság. De szerintem az elején kezdj kisebb kitűzésekkel, mert mint mindenhol, fontosak a sikerélmények. Kezdj el futni mondjuk, erősödj picit mielőtt komolyabb dolgokba vágsz.
2015. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Kezdetnek olvasd el a sárga kapszula című ebookot... meg az egyes válaszoló is, mielőtt ideszokik a sport mozgás kategóriába.
2015. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Blade Bone válasza:
Te inkább ne szedj több sárgát. ;) Túl sokat olvasol. És szerintem a kérdező nem akar testépítő lenni.
2015. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Átmozgató.
2015. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Blade bone, akkor magyarázd el, mièrt a testépítés rovatban kérdezi, hogy hogyan kezdje az edzést? Na?
2015. szept. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Blade Bone válasza:
A fegyencedzés nálam nem egyenlő a testépítéssel, és valószínűsítem, hogy azért írta ide, mert téli sporthoz mégse lehet benyomni az edzést, és a többihez sem. .. . Egyébként nem értem miért a másik válaszadót szapulod, én se szólom le a te javaslatod, a kérdező el tudja dönteni, hogy melyik válaszban lát segítséget és ha úgy ggondolja, kipróbálja, ha nem, akkor nem, de nem a te dolgod ezt eldönteni. Az oldal itt is épp úgy működik, mint a többi kategoriában, kérdeznek, és ha van ötleted, vagy tapasztaltál valamit ami hasznos a kérdéshez kapcsolódóan, akkor leírod és annyi, erről szól a segítség, nem arról, hogy leugatod a másikat, mert ezzel viszed le az oldalt a semmibe. .. .
2015. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért szapullak, mert hülyeséget írsz...
2015. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Blade Bone válasza:
Biztosan. Hány évtized edzés van a hátad mögött?
2015. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15év...
2015. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Blade Bone válasza:
Ez esetben tudhatnád, hogy egy kezdőnek már bármilyen jellegű testmozgás is edzésnek számít. .. . A futás meg mellesleg nagyon is jó kondicíót ad, kipróbálhatnád, mielőtt azt mondod rá, hogy semmit nem ér!
2015. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!