Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálékkiegészítők nélkül is...

Táplálékkiegészítők nélkül is lehet jó ütemben fejlődni testépíésben?

Figyelt kérdés
Egyrészt anyagilag is megviselne, ha a kondibérlet mellett még nem tudom hány ezerért proteint vennék meg egyéb cuccokat, másrész nekem sokkal szimpatikusabb az, ha valaki cuccok nélkül ér el jó fejlődést. Szóval ha nem akarok költeni egyéb dolgokra, ne is kezdjek el kondizni?

2016. jan. 14. 21:58
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Vitamin az kellene, az is tápkieg. Amúgy fejlődsz jó étrenddel.
2016. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megvagy ezek nélkül is, ha jó az étrended.

De a fehérje nem cucc, nem csalás, az étel... Van, akinek kényelmesebb vele, vonzza a gyors felszívódás vagy mit tudom én, én aztán sose fogok porral foglalkozni, örülök, ha minél többet ehetek a kedvenc, fehérjedús ételemből :D


Bár a fehérje pont nem drága dolog, amennyire tudom, főleg, ha kevés zsírt eszel, akkor a sovány fehérjéd étel formában sem valami olcsó...


A jó étrend és edzés a fontos. Főleg hogy most kezded, tuti látványosan tudsz fejlődni egy ideig. Sokkal jobb az étrendet és az edzést jól összeállítani, megtanulni, mi merre, mint ész nélkül kiegészítőket tolni a semmire, mint egyes ifjoncok.

2016. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van étrend nem kell csak egy vitamin, az sport mellé elengedhetetlen, ha nem akarsz lebetegedni folyamatosan. Sárga kapszulát olvasd el.
2016. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jaki002 ***** válasza:
Kezdj el a melóhelyeden naponta 6x leülni kajálni 20 percre és rájössz mire jó a tápkieg.:D
2016. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Miért is kellene 8 órás munkaidő alatt a 6-szor kajálni? ;)
2016. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hATSZOR 20 PERC? éN A KAJÁMAT HA KELL MELÓBAN 32 PERC ALATT LENYOMOM, ÉS A 8 ÓRA 2 KAJÁVAL LAZÁN MEGOLDHATÓ.
2016. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, Caps Lockot elnyomtam.
2016. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos a helyzet az hogy koleszos vagyok, ezért nehéz megoldanom. Iskola mellett ugye főzni nem tudok magamnak minden nap, főleg nem napi 6 szor..
2016. jan. 16. 03:30
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
Nem vagy okos. Egyszer kell főzni 1 vagy két napi adagot és azt kell elosztani dobozokba.
2016. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iskola mellett nem tudsz? Huh kemény suli lehet, én főztem iskola mellett, megoldottam, rá következő évem így nézett ki: Hétfő-Péntek minden nap 10 óra munka, szombat-vasárnap 8 óra suli, volt hogy 5 hétig nem volt egy szabad napom sem, de főzni és edzeni is tudtam, megoldható? Igen!
2016. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!