Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most elkezdem ezt az...

Ha most elkezdem ezt az edzést nyárra már lehet jó testem?

Figyelt kérdés

Heti 5 edzést csinálnék és ebbe lenne leginkább fekvőtámasz,húzódzkodás,tolódzkodás meg hasizom erősítés.Tavasszal mennénk úszni meg elkezdeném az sw-t keményebben csinálni mert most még nem tudom hol csinálni.Kajára megpróbálok odafigyelni de elkerülhetetlen hogy ne egyek zsírosat.Tartanék olyan hetet ahol több fehérjét ennék csirkemell,rizs,tojás meg ilyenek.De lenne a másik véglet is hogy sok zsírosat eszek mert mi ilyen paraszt család vagyunk.


Ha így csinálom július körül meglátszik rajtam?



2016. jan. 15. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sok szénhidrátot, zsírt meg kevés fehérjét eszel, akkor nem lesz jó a forma. Ha ugyan nem is számolod a kaját, de jók a források, akkor el lehet érni valamit.
2016. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Jó étrenddel látszana valami, de pár hónap nem elég egy szuper formához, már olyanhoz amire én is azt mondom, hogy na ő izmos. :)
2016. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Strandon, ruha nélkül látszik majd, felöltözve még nem sok.
2016. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha még csak most kezded nulláról, fölösleges heti 5-ször edzeni. Ha rendesen edzel, akkor az túl kimerítő lesz.

Zsírosat lehet enni, attól jön az energia, az anyagcsere zsír alapú.

2016. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok az a heti öt edzés. Inkább heti három teljes testes edzés kellene, minden izomra egy gyakorlat. A sw az teljesen jó. :) Meg mellé az úszás.

Valami már fog látszani júliusra, ha szálkásítasz előtte.

2016. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!