Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje allergiám van. Hogyan...

Fehérje allergiám van. Hogyan építsek izmot így?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Nemrégbelkezdtem edzeni (gugolás, felülés csípőfeszítés, kitörés stb..)

Kiskoromtól kezdve 13 éves koromig fehérje allergiám volt. Azt mondták hogy csak módjával ehetem így is a tejtermékeket és mindent amiben fehérje van. Így hogyan építsek izomzatot, ha nem ihatok shakeket és tulzásba sem eshetek a fehérjékkel?



2016. jan. 19. 18:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem te a tejfehérje allergiára gondolsz. Fehérje allergia tudtommal nincs.
2016. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Cortez70 ***** válasza:
De mindenféle fehérje típussal gond van? Növényi, állati, mindegy? Meg a szövegben azt írod, hogy 13 éves korodig volt. Akkor már nem?
2016. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik, hogy fehérje allergia. A szerveidtől elkezdve az utolsó kis sejted is fehérjéből épül fel. Ha laktóz érzékeny vagy az nem gond. Nem kell shaket innod, hogy izmot építs, egyébb iránt, de azt is meglehet oldani nem tej alapu proteinekkel. Szilárd kaják tekintetében pedig tejtermékek nélkül is lazán el vagy
2016. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mimdenféle fehérjére allergiás voltam. Elméletileg már nincs de ha tulzásba esek a fehérjével vissza jöhet. Ezt mondta az orvosom.
2016. jan. 19. 18:14
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem laktóz érzékeny voltam .. azt könnyebben kiküszöböltem volna...
2016. jan. 19. 18:15
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy túl okos.
2016. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Növényi fehérjére nem voltam annyira allergiás csak ha tul sokat juttatam a szervezetembe
2016. jan. 19. 18:18
 8/26 anonim ***** válasza:
Aham hát akkor biztos van ilyen, de nekem furcsa, hogy tud életben maradni egy szervezet, ha egy makrotápanyagra úgy ahogy van allergiás lesz.
2016. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Olyan hogy fehérje allergia így nem létezik, tudni kéne pontosan mire vagy allergiás.
2016. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Úgy hogy növényi alapú tápszert kaptam kb 2 naponta.
2016. jan. 19. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!