Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 eset közül melyiknél vesztek...

2 eset közül melyiknél vesztek több izmot? Ha egyáltalán vesztek. Mindezt edzés mellett.

Figyelt kérdés

1.

Ha 2 hétig naponta nem viszek be elég fehérjét csak kb 0,5/tskg-ot, de viszont szénhidrátból viszek be normális adagot.


2.

Ha 2 hétig nem viszek be elég szénhidrátot, csak kb 1/tskg-ot. De viszont a féhérjét magasan 2,5/tskg-on tartom, és kicsit éhezek.



2016. jan. 19. 21:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
67%

Sok ch, kevesebbm fehérje -> tömeg szerzés

Keves ch, sok fehérje -> szálkásítás

Ha tomegelsz, tobb rajtad a viz, zsir, ezert latszol nagyobbnak. Ha beszalkasitod magad akkor lemegy a viz rólad, zsírt veszitesz. Tehat ami lemegy az nen izom, csak minimális izomveszteseggel jar, a legenda igy tartja. En ezt nem hiszem. Amikor leszálkásítottam magam én nem ereztem azt hogy izmot veszítettem volna. Nagyon dióhéjban Ennyi. (telorol irtam)

2016. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első esetben, mivel ez tudomásom szerint kb. senki szerint nem elégséges fehérjebevitel, kénytelen izmot bontani a test.


A második jól hangzik, adott esetben ez egy nem is rossz módszer a ketózis elérésére. Ilyenkor sok fehérje kell, mert abból lesz glükóz, az éhezés nem árt, az 1 g/ttkg ch pedig van, akinél még nem túl magas. A csuda tudja, mennyi izmot vesztesz, valamennyit mindig veszt az ember szálkásításkor, de ilyenkor el tudom képzelni, hogy nem sokat (ha tényleg csak kicsit éhezel).

Persze zsírra adaptálódott embernél más történik (papírforma szerint kiesik a ketózisból, a nem minimális izombontásra pedig hasonlóan kis esélyt látok), de ez senkit sem érdekel itt szerintem.

2016. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 het alatt nem veszitesz semennyi izmot.
2016. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!