Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem tartok egy étrendet...

Ha nem tartok egy étrendet akkor teljesen felejtős a fejlődés?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok még, így elég nehéz. Reggelim álltalában zabpehely, suliba átállok a szendvicsekre, meg egy alma. A szendvics az leginkább barna kenyer/teljes kierlesu kenyér stb. Nem mindig fehér kenyér, az ritka. Csirkemell sonkát, pulykamell sonkát meg ezeket teszek bele, nem kolbászt meg ezeket. A vajat utálom, sajt se mindig megy bele. Amint hazaérek ráállok az itthoni kajára. Ma spagetti volt, meg rántott krumplit ettem. Edzés után megy egy adag fehérje. És lenne még egy kérdésem...akik már járnak egy ideje edzeni, legyen az egy év, és ők is így edzenek, akkor miért van az hogy közbe fogynak(zsírba) és izmosodnak? Nem egy ilyen velem egykorút ismerek.
2016. jan. 20. 20:04
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Egy szintig fejlődsz kevésbé jó étrenddel is. Rántott krumpli? wtf.:)
2016. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy szintig fejlődsz, majd kiderül meddig. A rántott krumplin én is néztem egyet :D Egyébként meg lehet oldani, 17 évesen kezdtem anno, még bőven suliba jártam, hétvégente eljártam dolgozni, megkerestem a pénzt csirkére, tápkiegre.
2016. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Probaljatok ki, nagyon finom:D
2016. jan. 20. 20:21
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Oké.;)
2016. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rántott krumpli, ez nekem is új...


Nos, tedd meg, amit tudsz, fogsz fejlődni, ha nem jaj de tökéletesen csinálod is, de törekedj azért a rendes evésre, fehérje és kalóriatöbblet pedig ugye kell, azzal nem tudsz mit csinálni.

2016. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szintis Zoli ***** válasza:

Nem ismertétek a rántott krumplit? :)

A krumplit chips szerű, ám kb. 0,5 cm-es szeletekre vágod és panírozás után olajban megsütöd.

Tényleg finom. És ezzel kb. el is mondtam minden jó tulajdonságát.

2016. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem ismertem. Viszont rájöttem, hogy ez olyasmi, mint a krumplifasírtom, csak más formában (nem szeretek rántani, rém macerás és nekem sose megy, ízre teljesen jó, ha csak ráöntöm a dolgokat a serpenyőben). Szénhidrát- és zsírdús étrendben nem is rossz étel, ha nincs valami egyéb szabályunk, ami miatt mégis.
2016. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!