Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés terv otthonra?

Edzés terv otthonra?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, csak nem vagyok biztos benne hogy amiket csinálok otthon azok hatásosak..

Hízni is akarnék egy kicsit, mert nem vagyok vastag alkatú.

Sajnos csak 1g/testsúly kg fehérjét tudom betartani.


Szóval otthonra kéne edzés terv, amivel 2-3 hónap múlva más látszana is valami változás.



2016. jan. 23. 13:52
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Fegyencedzés ha nincsenek megfelelő súlyzóid. Annyi fehérjével nem sokra mész, max eleinte pici fejlődés lehet, de izmosabb forma sosem leszel.
2016. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemrég kezdtem én is a teljes testes edzést, kismillió gyakorlat van hozzá a neten, bár gépek nélkül rá kellett keresnem némelyik testrész edzésére külön. Egy pár kézisúlyzó olcsó, azt szerintem megéri venni, ha nincs. Nekem nagyon alapdolog.


Hogyhogy nem tudsz több fehérjét enni? Fix ételt kapsz és az nem elég fehérjés? Vegán vagy és válogatós is mellé? Mert amúgy elég könnyű bevinni kicsit többet, 1 g kissé karcsú, pláne majdnem nettó testre számolva, hisz rajtad kevés háj akad.

2016. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!