Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf, nehezen hízó alkat...

Ektomorf, nehezen hízó alkat vagyok. Minden megy, étrend is. Sajnos a karom mintha lassan fejlődne. Mit tegyek? Heti kétszeri karedzés talán felhúzhatja?

Figyelt kérdés

Válaszokat köszi elóre is.

Tömegnövelésre alkalmas edzést csinálok.

3,4-szer 8-12 ismétlések. Piramisban.

Tricepszet is "előírások szerint" Étrendem az rendeben van + a kiegek.


2016. jan. 24. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Guggolas, fekvenyomas, felhuzas alacsony ismetlesszammal nagy sulyokkal, hogy megerosodj. Ha eleg eros leszel fognak menni a kiegeszito gyakorlatok is rendes sullyal es akkor no majd a karod.
2016. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Edzheted kétszer, de akkor edzésenként kevesebb gyakorlat kell rá. Tehát ha pl eddig heti egyszer edzetted 3-4 gyakorlattal/izomcsoport, akkor heti kétszer edzve elég edzésenként 2 gyakorlat/izomcsoport.
2016. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jaki002 ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet a kétszeri edzés, pont azért van lemaradva, mert nehezebben fejlődik mint a többi, hardgainerként csak adsz a regenerálódásnak még egy pofont két edzéssel. Heti egyszer kell, de istenesen. Magas, alacsony ismétlések, piramis, nagy súlyok, persze ésszel, de mindent be lehet vetni.
2016. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez bejött karnál: heti két edzés, hétfőn volt egy karnap, utána szerda hát+bicepszre 1 gyakorlat, csütörtök váll+tricepszre egy gyakorlat, pont elég volt.
2016. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Az is jó.
2016. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!