Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény erről az edzés típusról?

Vélemény erről az edzés típusról?

Figyelt kérdés
[link] Fejlődő szervezet vagyok most leszek 13(igen kicsi vagyok) és nem az a tervem,hogy nagyon sok izom legyen rajtam. Kick boxolok is ahol nem jo ha nehéz vagy a csoportosítás miatt. Bátyám szerint jó. Mert szálkásít meg eresít. Szerintetek?
2016. jan. 24. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de inkább az étrendtől szálkásodsz. Mondjuk neked sehova nem kell még szálkásítani.
2016. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de úgy érzem,hogy 5 kg-ot tudok fogyni. Vagy többet.
2016. jan. 24. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Bátyádnak mond meg, hogy egy edzés terv se nem eresít, vagy szálkásít, szálkásodni az étrendtől fogsz, bár neked nemhiszem, hogy van mit szálkásítani. Az odáig ok hogy magas ismétlés szám és nem kell rád különösebben még tömeget pakolni, (hozzáteszem nem is tudnál ennyk idősen), de egy kezdő 13 évesnek hülyeség ennyire szanaszét osztott edzést végezni. Teljes testes edzést csinálj, lehetőleg inkább a saját testsúlyoddal, vagy minimál súlyokkal és magas ismétlésszámmal.
2016. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy dagadt ne fogyj. Nem éri meg.
2016. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy edzés sem szálkásít meg eresít, csak a diéta. 13 évesen saját testsúlyos edzés bőven elég neked.
2016. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
55kg vagyok van rajtam izom is tudom,de latom a hasamon hogy kicsit nagy. Meg a combomon latom nagyon
2016. jan. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!