Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondja "mindenki", hogy...

Miért mondja "mindenki", hogy a creatin semmire se jó?

Figyelt kérdés

olyan hozzászólásokat olvasok, hogy eldobom az agyam


semmit nem hoz, csak vizet hoz, semmit nem használ, ha leállsz vele elveszted amiért dolgoztál :DD


ezeket egyesek komolyan gondolják?

csak szeretném tisztába tenni a dolgokat


1. Ha nincs rendben az étkezésed, nem viszel be elég fehérjét a kreatin mellé és abba hagyod az edzést szinte biztos hogy nem fog megmaradni. Ha rendben van az étkezésed (napi 5-6 viszonylag fehérje dús étkezés/vagy amennyi egyénenként kell) akkor megmarad a nagy része annak amit összeszedtél.


2. a KREATIN nem SZTEROID, emberek... a Kreatin vizet vonz az izmokba és a kreatin segít jobban beépíteni a fehérjét.... könyörgöm ne beszéljünk már hülyeségeket.... nyilván veszíteni fogtok a súlyotokból ha lemegy a víz DE NEM AZ ÖSSZES EDDIGI ELÉRT eredmény megy a kukába, mivel száraz izmot is hoz, ha mindent rendben csinálsz.


3. A kreatin erőt ad... így nagyobb súlyokkal tudsz dolgozni, intenzívebben= izom növekedés (száraz izom), így, ha a kreatin abba hagyása után is rendben van az étkezésed nem fogsz veszíteni a már felépített izmodból mert ott van a tápanyag...


Fogjuk már fel, hogy ez nem Szteroid ( csak azoknak írom akik hülyeségeket beszélnek) Megtalálható a a húsokban, pl a halban, ez egy természetes anyag... tartalmazza pl a szíved is.



2016. jan. 24. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezt miert nem annak irod le aki szerint nem jo semmire?
2016. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert itt mindenki látja így nem marad ki senki :D ,nem annak szántam aki tisztában van vele, de annyi hozzászólást olvastam.... gondoltam így mindenkinek elérhető akit érdekel és kidobja a kereső
2016. jan. 24. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerű, mert azt tapasztaltam semmit nem ér, de én odaírom mindig, másnak használ. Nekem volt pár kreatin kúrám az évek alatt, több féle kreatinnal is, de soha nem tapasztaltam semmit. Másoknál napok alatt jön az erőnövekedés, ilyenek vagyunk.
2016. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Nekem ad egy kis erőt, de az ide írók közül is sokan mondták, hogy nekik nem ért semmit. Egyénfüggő ez is, kár ezen vitázni.
2016. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanis kutatások bizonyították, hogy vannak oylan emberek akik "immunisak" a kreatinra. Ez körülbelül 30% és mielőtt bárki írná nem nem én találtam ki, rálehet guuglizni :)
2016. jan. 24. 15:44
 6/12 Cortez70 ***** válasza:
Nekem mindegy, nem én írtam, hogy nem ér semmit. Ne velem vitázz.
2016. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem neked szántam, csak pont beírtál amikor írtam így te lettél az utolsó :D nem vitázni akarok, csak segítséget nyújtani annak akit esetleg érdekel a dolog
2016. jan. 24. 15:48
 8/12 Jaki002 ***** válasza:
Nekem nagyon használ, észrevehető a különbség, ha használom, meg ha nem. Hozza amit várok tőle, erőt ad, gyorsabban visszatölti az izmokat a sorozatok közt. Ezt az utóbbit nem tudom, hogy nevezi a szakirodalom.
2016. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Próbáltam sokkal magasabb adagokban is, de nem használt. Lehet, hogy még naturálban kellett volna próbálni.. :)
2016. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg szánhatod, mert jól tudom, hogy van akinek nem használ, elég sok oka lehet.
2016. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!