Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem ciki egyedül menni edzeni?

Nem ciki egyedül menni edzeni?

Figyelt kérdés
Gondoltam elkezdek edzőterembe járni, de nem ciki először ott szerencsétlenkedni hogy mi hol van, hogy működik stb?
2016. jan. 24. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Heti 1 kg-os fogyást 7 napos intervallumra értsd, és akkor minden jó lesz.
2016. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Én mindig egyedül jártam edzeni.

Ha nem tudod, hogy működnek a gépet, kérj segítséget a konditermestől. Bár ilyenkor mindig csak a pofákat vágják, kötelesek segíteni, mivel ezért kapják a fizetésüket.

2016. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül menni nem ciki, szerencsétlenkedni az...

Ezt 3 módon küszöbölheted ki.

1. Személyi edzőt fogadsz az első pár alkalomra.

2. Megkérsz egy ismerőst, hogy segítsen.

3. Olyan helyre mész, ahol van teremedző.


Én Facebookon érdeklődtem egy helyi csoportban a termek felől, amikor egy full idegen csaj felajánlotta a segítségét (egyébként az egyik teremben tart csoportos edzéseket).

Emellett van egy "virtuáis" életmódtanácsadóm, itt is sokat olvasgattam, kérdeztem, válaszoltak, publicban, privátban egyaránt.

Youtube-on sok videó van fent. A teremben az első héten csak kardióztam, utána az egyik csoportos edző (teremedző nincs sajnos) mutatott pár súlyzós gyakorlatot. Közben ezalatt nyitott szemmel jártam, figyeltem a srácokat. Most már ha úgy adódik, merek kérdezni is. :D

2016. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
nem az igazán ciki egy haverral/barátnővel menni, végigvihogni az edzőtermet, és nagyon mutatni a másik előtt, hogy mennyire nem érdekli ez az egész az embert ahelyett, hogy lemenne és keményen edzene.
2016. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Cortez70 ***** válasza:
75%
De marha ciki bakker. Mindenki meg fog dobálni 10 kilós tárcsákkal és haza fognak zavarni. ja, nem.:)
2016. jan. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Cortez70 ***** válasza:
62%
Vera, eddig nem mertél kérdezni? Azért ennél te keményebb, határozottabb fellépésű nő vagy. Mitől féltek? Nem emberevő kannibálok járnak a termekbe.:)
2016. jan. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Útálok magamból hülyét csinálni, ennyi. :D
2016. jan. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Cortez70 ***** válasza:
62%
Nem a kérdezéssel csinál bárki is hulyét magából.:)
2016. jan. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Tudóm, akkor is ez egyik rigolyám. Amíg betolakodónak érzem magam valahol, nem oda illőnek, addig ez van, ennyi!

Utána már OK. Na meg nem is akartam a srácokat edzés közben megzavarni.

2016. jan. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

*Tudom

Sorry, korán van. :)

2016. jan. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!