Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig kell edzenem,...

Mennyi ideig kell edzenem, hogy egy nagyon apró változás is meglátszódjon rajtam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és 55 kiló. Egy héten ha időm engedi háromszor,ha pedig nem kétszer minimum el járok edzeni. Hány hónap után lehet szembetűnő a változás?

2016. jan. 26. 18:35
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
2-3 hónap is után is látszik, ha jó az étrended és kemény edzéseket nyomsz. De egy jobb forma az év-évek melója- Persze nem mindegy, hogy honnan indulsz.
2016. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Étrend van? Alapokkal tisztában vagy?

Googléban keress rá, ingyen letölthető PDF: Sárga Kapszula

2016. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire apró?

Ha nagyon-nagyon apró, akkor ahhoz egy edzés is elég, ha bedurransz. :)


Amúgy 3-4 hónap múlva már mások is észre szokták venni a változást, ha jó az étrend is.

2016. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-6 hónap, attól függ mi számít változásnak, van-e étrend..
2016. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erősen étrendfüggő, nyilván... Persze az edzést sem árt jól csinálni ;)

Ilyen kérdések bennem is felmerülnek, főleg a tegnapi nekem komoly teljes tested edzésem után, fogalmam sincs, milyen kalóriaegyenleggel (de szinte tuti, hogy enyhe deficit - nem is számítok nagy izmosodásra, nyilván), néha az edzés éjjel 2-kor fejeződik be és már nem tudtam utána sokat enni... De legalább az alvásom hosszú volt. Ez is számít.

Csináld tőled telhetően jól, jó edzés, megfelelő renegerálódás, elég alvás, jó étrend, kis kalóriatöbblet s jönnie kell az eredménynek :)

Az se teljesen mindegy, hogy hány centihez 55 kiló, bár gondolom, nem alacsony és hájas vagy, hanem karcsú és tömegelsz, de javíts ki, ha tévedek.

2016. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában szálkásítás után a legszembetűnőbb a változás.
2016. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!