Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire jutok 1 honap alatt?...

Mennyire jutok 1 honap alatt? Tobbi lent

Figyelt kérdés

ugy hataroztam, hogy megvaltoztatom a kulsomet, elkezdtem itthon edzeni. heti 5 napot edzek ugy fel orat, ahogy megjon a joido elkezdenek futni is. tudom, hogy nem 1 honap alatt valtom meg a vilagot de szeretnem tudni azt h kb 1 honap mulva hol fogok tartani csak hogy meg legyen ez az ugymond 1. lepes amit latok a cel fele

most 90 kilo,195 centi vagyok csak h legyen viszonyitasi alap.

most amire kepes vagyok az nagyon gyenge. kb 20 fekvo egyhuzamban. 2 felhuzas ilyesmi

ha tudtok valamilyen tanacsot adni mit csinaljak megkoszonnem

koszonom elore a valaszokat



2016. jan. 28. 21:40
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem sokra. Naturálban max 1 kg izom jöhet, az is csak eleinte.
2016. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt talán lesz minimális változás, ha jó a genetikád.

Érdemes lenne konditerembe járnod, ha komolyabb változást is akarsz. Az otthoni edzésnél sem mindegy, hogy mi áll rendelkezésre, mekkora súlyok, milyen eszközök, stb. Nem érdemes ilyenekkel vacakolni szerintem, terembe kell járni.

És a legmacerásabb dolog a kajálás eleve. Eleinte anélkül is fejlődni fogsz, ha nem ügyelsz a táplálkozásra, de el fogsz kezdeni stagnálni egy idő után.

Olvasd el a Sárga Kapszula című ingyenes e-bookot. Könnyen érthető, rövid, ingyenes.

2016. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fizikumban nem nagyon lesz változás (zsírt tudsz leadni ha az a cél, de izomtömeg látszatra egy hónap alatt minimális). Az hogy mennyit erősödsz nagyon egyéni, én pl az első hónapban gyengültem, tisztán emlékszem, mert a végére szabályosan csináltam, nem lendületből ()annyira szabályosan amennyire egy kezdő tudja persze).
2016. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!