Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sajnos kimarad egy hét, addig...

Sajnos kimarad egy hét, addig milyen gyakorlatokat tudnék csinálgatni?

Figyelt kérdés

Tudom,mindenki szerint inkább pihennem kellene, és hogy a hajszálerek szűkülnek csak össze az izmokban, és ezért jön mindenki azzal, hogy két nap alatt összeesett, de pont most megy nagyon jól az edzés, és nem is szeretnék egy hétig semmit sem kihagyni, meg egy minimálisan azért fenntartanám azt a vérbőséget :)

(Nem tudom, hogy lesz a lehetőségem ott húzódzkodni vagy tolódzkodni, utazásról van szó)


2016. jan. 29. 20:16
 1/8 Szabi.L ***** válasza:

Addig csinálj mást picit.


Kardiozz, próbáld meg a mély izomzatod megdolgoztatni, megerősíteni. A core izomzat is rendkívül fontos és ezek súly nélkül fejleszthetők.

2016. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szabi.L ***** válasza:

Gyakorlatokat nem írtam, bocsi.


https://www.youtube.com/watch?v=KUjFh4J1dnc

ezek elég jók


Lehet bohóckodásnak tűnik, de ha helyesen hajtod végre, akkor olyan izmokat fogsz érezni másnap, amiknek a létezéséről sem tudtál :)

2016. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés, de én sem edzenék, lehet jobbat teszel ha pihensz.
2016. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:

1 hét alatt nem esel semmit össze, sőt lehet jó is lesz.

Én simán leedzek egy erős gumiszalaggal is, azt bárhol lehet. :)

2016. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van gumiszalagom, netán tudnál instrukciókat írni hozzá? Hova akasszam be, mely gyakorlatot végezzem stb :) nagyon megköszönném
2016. jan. 29. 20:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát a síelés annyira nem lesz jó cardionak, de a core edzés jó ötlet, köszi :)
2016. jan. 29. 21:00
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Hát ezt leírni sok lenne és nem tuti, hogy úgy pontosan èrthető lenne. Van gyakorlat amihez csak rálépek az egyik végére vagy beljebb ha rövidebbre akarom a szalagot. A másik végét meg húzom pl bicepszre vagy oldalemelek vele. Hátnál pl egy fix tárgyhoz kötöm és lehet húzni egy kézzel. Vagy ágy lába alá húzom át és mehet az egykezes evezés. Vállból nyomni is lehet így vele, stb. Mutatni kellene.
2016. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, ezzel már sokat segítettél, mindenképpen elviszem!
2016. jan. 29. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!