Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami speciális étrend...

Van valami speciális étrend olyanoknak, akik amúgy nem híznak bármennyit esznek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem saját testsúllyal illetve kettlebellel edzeni és arra vagyok kíváncsi, hogy elég e az, hogy egyszerűen rohadt sokszor eszem egy nap (pl. fehérje : napi 5 tojás), hogy mindenből legyen elég bevitel vagy örök csirke-rizs kombóra vagyok kárhoztatva?
2016. jan. 30. 15:46
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Napi 5 tojás az csak 30 g fehérje, az nokedli. Kell kb 2g x ttkg. nem muszáj csak húst enni rizzsel, de a napi bevitel legyen meg. Ch-t kezdheted 5g x ttkg-ról, ha nem vagy hízékony, a zsír pedig legyen napi 1g x ttkg körül. Ha nem jön a tömeg, akkor emelheted kicsit a ch-t és a zsírt is.
2016. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szabi.L ***** válasza:

Hát 1 napra biztos nem lesz elég 5 tojás.

De számos fehérje és szénhidrát forrás van, picit nézz körbe.

[link]


Vehetsz protein port is.

2016. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 tojásnyi fehérje egy kajámra is kevés, úgy hogy hatszor eszem naponta, úgyhogy az a soktól messze van. Nem kell csirke-rizs legyen a KAJA, DE ÖSSZETETT CH, ÉS NORMÁLIS FEHÉRJEMENNYISÉG, A TÖBBIT LEÍRTÁK.
2016. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-Caps lock, lenyomtam véletlen.
2016. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kell mindig csirkét enni mehetnek sovány húsok pulyka disznó nyúl . ch helyett durumtészta sovány sajtok is mehetnek
2016. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 tojás semmi, szálkásításkor is nyomok nyolcat s nem vagyok nagydarab, izmos vagy aktív.

SENKI nincs csirke-rizs kombóra kárhoztatva, ha sose nézel rá csirkére és rizsre, akkor is lehet jó étrended.

Gondolom, aki nehezen zsírosodik, az egy kicsit lehet lazább, de neki is érdemes megfelelően enni, nem azt, ami csak szembejön.

2016. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

ÉN is alig hízok. Normálisan eszek kb napi 2-3szor (nem vagyok kisbaba, hogy háromóránként ennem kelljen....), de akkor jó sokat, főleg este. Sokáig nem nagyon volt eredménye, de kicsit több szénhidráttal minden ment, mint a karikacsapás :D

Mindenkinek magának kell kitapasztalni, mi válik be neki. Nekem a sok okos által hangoztatott "egyél napi 5-ször meg 6-szor) csak oda vezetett, hogy konkrétan bepánikoltam, ha nem volt időm suli közben enni, meg egy csomó időmet elvette az uzsisdoboz készítés, meg hát ugye folyamatosan le volt az agyam zsibbadva, mert egész nap csak emésztettem, sz-r volt az edzésem stb. Nekem bőven f-sza a napi 3-szori kajálás, este jó sokat eszek, sok szénhidráttal és szépen növekszik a fenekem is :D

2016. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a válaszokat :) A porral annyi bajom van jelenleg, hogy nem vagyok eleresztve lóvéban (én csóró egyetemista). Persze ebben a félévben szeretnék valamennyit dolgozni is, akkor meg a pénzkérdés tárgytalan.
2016. jan. 30. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ételből is pénzbe kerül a fehérje, sokunknak az a legdrágább az étkezésben (a tojás nem drága, mert ad egy csomó zsírt is, a sovány fehérjékkel más a helyzet. de a fehérjebevitelt nagyon olcsón nem lehet megoldani. a szénhidrátbevitelt ugyebár simán s a zsír sem okoz gondot, de abból általában nem is kell sok).
2016. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!