Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5napos edzes tervet szeretnek...

5napos edzes tervet szeretnek csinalni. A labam a gyengem ezert ugy gondoltam azt rakom elso napra de nem tudom hogy folytassam a tobbi napot. Tudnatok segiteni nekem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 10:52
1 2
 11/14 Szabi.L ***** válasza:

Combhajlító: merevlábas felhúzás, combhajlító gép, guggolás keretben


Combfeszítő: Guggolás, combfeszítő gép, lábtoló gép(ne túl mélyre, mert akkor már a hajlító is bekapcsolódik)

2016. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Es valamelyik testresz melle oket?
2016. jan. 31. 14:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel az osztott edzésekkel, hogy naturálban nincs túl sok értelmük egy bizonyos szint alatt, és az nem 3 év edzés után jön el. Az izmaid minden esetben regenerálódnak 48 órán belül. Ha két nap múlva mégsem bírsz ugyanarra az izomra újból edzeni, az csak azért van, mert az 1-1 izomra végzett rengeteg gyakorlattal sokkoltad az idegrendszered, aminek így több idő kell a regenerálódáshoz, mint az izmaidnak. Próbáltál már heti 3 teljes testes edzést, izmonként 1-2 ALAPgyakorlattal, alacsony ismétlésszámmal, nagy súllyal? Hidd el, ha guggolnál heti háromszor, de nem bombáznád szét utána a lábad mindenféle lábtolóval meg combfeszítő géppel, gyorsabban nőne.
2016. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szabi.L ***** válasza:

Ahogy érzed. Mehet valamelyik kis izomcsoport mellé is. Pl. feszítő-bicepsz, hajlító-tricepsz


Ezt neked kell kitapasztalni, én nem vagyok jós

2016. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!