Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ennivalót vigyek az...

Milyen ennivalót vigyek az iskolába?

Figyelt kérdés
Tömegnövelésről lenne szó.Régen zabpelyhet és teljes kiörlésű kenyeret vittem.Hánytam tőle, ezért ha csak rá gondolok hányingerem lesz.Csirke rizs meg nincs mindennap és hidegen nem enném meg.Mit vigyek az iskolába?

2016. febr. 3. 20:46
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
55%
Mostanában melóba olyan csirkemellet viszek ami tojással kevert zablisztben van kisütve. Beleforgatom a tojásos zabba, majd kisütöm a bundás húst. Finom hidegen is. Illetve nem én sütöm, hanem a nejem. ;)
2016. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
ha hánynod kell a tiszta ételtől akkor vigyél párizsis vajas zsömlét meg 2 liter kólát......
2016. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tk szendvicset, rizst hússal hidegen, zab+lóhús fasírtot szoktam, évek óta eszem, szerencsére nem undorodom semmitől.
2016. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1.nek köszönöm a választ. Hányingerem van tőle, nem én főzöm, otthon finom, de a suliba pl. a zabpehely folyik mint a víz. Attól meg hányingerem van.
2016. febr. 3. 20:59
 5/9 Szabi.L ***** válasza:
Puffasztott rizs is jó ch forrás, ha eszel mellé fehérjét és zöldséget.
2016. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tojás? Hidegen is jó (bár ez a csirkére, a zabkására és a rizsre is igaz). Hogy hozzá mit, azt nem tudom, más megeszi a rizst hidegen akár mindennap, de oly sok szénhidrátforrás van még.
2016. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy dilemma, kb akármit el lehet vinni.
2016. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 4. 06:39
 9/9 anonim ***** válasza:
jó sok kakaóscsigát?
2016. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!