Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ugy jártam hogy mostanában...

Ugy jártam hogy mostanában nagyon szálkásodok el. Azt szeretném ha szálkásodás helyett nönének az izmaim. Megszeretném kerdezni hogy mit tegyek a szálkásodás ellen és az izomnövekedés érdekében?

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
egyél normálisan
2016. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Egyél többet és akkor nem szálkásodsz el. ;)
2016. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több kaja, kevés a tápanyag beviteled.
2016. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy rengeteget eszek és semmi.mit kene egyek inkabb?
2016. febr. 4. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula című könyvet töltsd le, és olvasd el legalább a kaja részt, ingyenes.
2016. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rengeteg az nem egy mennyiség. Fogadjunk ha már grammokban kéne beszélni fogalmad sincs. Na itt van a kutya elásva
2016. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a rengeteg semmitmondó, én már találkoztam olyanokkal, akiknek a 2napi rengeteg nekem vacsorára se lenne elég, pedig akkor nem is eszem sokat. Makrókat mondj :) Ha sok a kalória, de fehérje csak nyomokban, akkor se fogsz izmosodni. Semmit nem tudunk az étrendedről és a tudásodról, bár ez utóbbi nagyon kiemelkedő nem lehet. Nem gond, én se voltam mindig olyan okos, mint most. De adj több adatot.


(Mázlista, én nem szálkásodom el, bár most legalább tanultam egy új igét. Elszálkásodik. Tényleg nem rajtad mulatok, de humoros egy ige, na :))

2016. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!