Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fogyjak és/vagy izmosod...

Hogyan fogyjak és/vagy izmosodjak? Fiú vagyok, ocsmány a testem, szeretnék változni. Mindent leírtam lent.

Figyelt kérdés
Hello. Szóval eljött az az idő, hogy most már úgy érzem, hogy ideje lenne fogynom illetve izmosodnom. Eddig nem igazán érdekelt, de most már egyre jobban előjön a téma, az ismerőseim elkezdtek edzeni, diétázni stb... Én meg csak itthon ülök és nem csinálok semmit. Szóval szeretnék tanácsokat kérni. Fiú vagyok, jelenleg 100 kiló és úgy körülbelül 180-185 cm magas. Nem vagyok egy sovány alkat, nem állnak jól a ruhák, nem érzem jól magam a testembe. Hogyan tudnék fogyni és/vagy izmosodni innen? Szeretnék valami bővebb választ, ne ilyet hogy "menj el edzeni", "fuss", "kondizz" stb.. Tényleg egy korrekt választ várok, amit köszönök előre is! (Mit csináljak, hogyan, mit egyek, hányszor, stb...) A hasamon, mellemen, derekamnál és a combomnál látszik a legjobban a felesleg. Az alakom egy kész katasztrófa, úgy nézek ki, mint egy körte. Fiú létemre. A vállam sehogy sem áll stb... És eddig csak panaszkodtam mindig és soha nem tettem egy lépést sem, de komoly terveim vannak, most már próbálok tenni annak érdekében, hogy nézzen ki valahogy a testem. Tudom, nehéz és hosszú folyamat lesz, de szerintem megéri. Köszönöm előre is mindenkinek a választ.

2016. febr. 5. 21:03
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Szálkásító diéta + heti 3 teljes testes edzésterv + heti 3-4 aerob edzés. Mindent megtalálsz a sárga kapszula cîmű kis könyvben. Olvasd el. Google: sárga kalszula pdf.
2016. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!