Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje megvan, de szénhidratr...

Fehérje megvan, de szénhidratra nem figyelek annyit se a zsirokra. Járok edzeni 95 kg vagyok 200+ g feherjet viszek be szénhidrátbol 2x többet kb. Nem akarom még versenyszerűen mert úgy időm számolgatni nincs csak h nézzek ki valahogy?

Figyelt kérdés
196 cm vagyok elég vékony testalkatú. Fel tudok valamit szedni izomba így? Kaja: nem minden nap hús probálok házi sajtot túrót egyéb sajtokat enni fehérje port is 2x viszek be/ nap meg tojást is szoktam sokat enni úgy hogy az a 200 g fehérje meg legyen egy nap. Meg sok tejet is iszok meg zabot is eszek... Borsó bab zöldségek is mennek lencse is tehát minden amibe van fehérje. Mi a véleményetek így? Kenyeret nem eszek cukrot sem csak edzés után szőlőcukrot. Normális véleményeket ha kérhetek és bocsi ha sokszor van ilyen kérdés de nem találtam ehhez fajtát.
2016. febr. 6. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz szamolni akkor tudd hogy ha megallsz a fejlodesben egyel tobbet.
2016. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Heti 4 x járok edzeni 1. Mell tricepsz 2. Hát 3. Váll bicepsz 4. Láb

Már két éve járok ösztott edzés mell hát vállra 6 fajta gyakorlatot végzek. kaja sosem volt rendes feherje csak mostanában van meg nagyon elfoglalt vagyok és nem tudok mindig húst enni.

2016. febr. 6. 12:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Ennyi fehérje melett amíg kalória pluszba vagy izmosodni fogsz, ha nem hízol egyél több szénhidrátot. Ha ennyi fehérje megy de nem figyelsz a többi makróra, az max azt befolyásolja, hogy mennyi zsír jön fel az izom mellé. Viszont azt írtad vékony testalkatú vagy,így gondolom az elhízás nem fenyeget téged. Hány kilót szedtél fel 2 év alatt? Honnan hova jutottál súlyba?
2016. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Cortez70 ***** válasza:
Így is izmosodhatsz. De nem értem, hogy mièrt kèrdezed, hiszen 2 éve edzel. Most is izmosnak kellene màr lenned.
2016. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
20 kilot szedtem fel a ket ev alatt... Nem nem vagyok izmos nem látom magam és a többiek is mondták h nem vagyok az :) annyi hogy a kezem nagy a tobbi semmi...
2016. febr. 6. 13:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Mennyivel nyomsz fekve?
2016. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
60 nal szoktam, de kinyomom a százat is 1x csak, de ha nem vagyok formában akkor 90 sajna a mellem nem igazán fejlődik lehet azért mert túl edzetem vagy mert nem mindig tudok ejjel aludni de amúgy sem voltam mindig mellre erős inkább bicepsz az én asztalom na meg a hasazás.
2016. febr. 6. 13:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért nem fejlodik a melled mert 2 év után 60-al szériázol.
2016. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2 év edzésmúlttal a 60kg-s fekvenyomás nagyon gyenge. Azért ennyi idő után már fejlődnöd kellett volna.
2016. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a ch, zsír elég lesz, és kalóriapluszban leszel, szedsz fel, ha nem stagnálsz vagy fogysz, ilyen egyszerű, ezért jó tudni mennyi megy be.
2016. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!