Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál mennyi kalóriár...

Szálkásításnál mennyi kalóriára van szükségem?

Figyelt kérdés

21F 78kg


mai étrend:

reggeli: 100% whey pro turmix

tízóra: 1 alma + 7-10 háztartási keksz

ebéd: 90g vitamin saláta + 125g sült csirkemell

uzsonna: 90g vitamin saláta + 125g sült csirkemell

reggeli: 100% whey pro turmix


Az egyik kalória számlásós oldalon ez 850kcal

az kevés,nem?


Viszont a

fehérje : 107/110g

szénhidrát 60/120g

zsír 25/70g


2016. febr. 6. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon keves, 1800-900 kcal minimum mehetne
2016. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod, nagyon kevés. Így izmot is fogsz veszíteni.

A kcal igényed sok mindentől függ, így megmondani nem lehet. De az 1300 az a mennyiség, amit még szálkásítás alatt is be kell vinni! Edzéses napokon meg minimum 1800!

És ez csak az alap.

2016. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a tizórai egy szar, alma meg háztartási keksz? azt cseréld le, túró,csirke,hal,sajt,tojást +valamennyi ch-ra olyan 50-60gr-nyira, ebédhez is mehet egy kis rizs
2016. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. febr. 6. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit írtak oké, én emelnék a ch bevitelen, és menne mellé heti 3*30 perc aerob legalább.
2016. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt kb 3 napig fogod bírni. reggelire egy turmix :D úgy hogy a 10 órai egy alam és háztartási keksz nemtom én eddzeni nem tudnék elmenni így, pedig fejbe azért elég erős vagyok szerintem. bár kérdés kinek mi az edzés. mind1, szerintem ezt felejtsd el, a ch-t duplázd meg és a zsírt is és még egy kevés fehérje is mehet és cserébe mozogj rendesen 3 súlyzós edzés és 3-4aerob
2016. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szálkásító étkezésedet nem ártana egy kicsit feljavítani.


Azonban én az almát a háztartási kekszet mellőzném a szálkásító étrendből. Azonkívül a 100%-os Whely protein turmixot edzés után lenne érdemes elfogyasztanod.


A szálkásításhoz a szénhidrát bevitel naponta testsúly kg 1,5-2,5gramm lehetséges.


A fehérje bevitel testsúly kg 2,5-3 gramm lehetséges.


A szálkásító edzésedet kiegészítheted a pihenő napokon aerobik edzéssel hetente 2-3 alkalommal.

2016. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!