Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál csinálhatok...

Szálkásításnál csinálhatok heti úgymond 1 csalónapot. (Ezt nem ilyen süteményekre értem, hanem normális kajákra). Amikor 2000 kalória helyett beviszek kb 2500-2800 kalóriát?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy akár maximum 3000-t is.
2016. febr. 1. 21:16
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy halottam ez a módszer pörgeti az anyagcserét.
2016. febr. 1. 21:16
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Lehet néha tölteni, ha belaposodsz. Ezt látni kell, hogy mikor célszerű.
2016. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam ha már alacsony a testzsír, egy nap felviszem a ch-t, pl 100-150-2000 gramm megy (hintáztatok), akkor egy nap megemelem 400 grammra. Nekem működik.
2016. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
CH-t kiválthatom zsírral is?
2016. febr. 1. 21:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy ilyenkor mindenképpen ch kell?
2016. febr. 1. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ch jobb, az kedvezőbben befolyásolja az anyagcserét ilyenkor, plusz betölti a glikogén raktárakat.
2016. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel ennek a sportnak csak hosszútávon van értelme, meg kell tanulni táplálkozni nincs mese... Vannak mazohisták, akik el vannak csirke-rizsen 1-2 évig is... Gratulálok nekik, de előbb utóbb mindenki feladja... Sokkal célszerűbb szépen fogni egy füzetet, feljegyezni mindent, megtanulni miben mennyi a tápanyag és 3-4 hónap alatt rá lehet állni, hogy nem egy előre összeerőltetett étrendet követsz, hanem reggel felkelsz, eldöntöd, hogy az nap mit fogsz enni és azt eszed, mert tudod, miből mennyi mehet... Ha olyan lapos az étrended, hogy azon kattogsz, mikor jöhet már az a fránya csaló nap... Abból előbb utóbb feladás lesz...
2016. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják hogy refeed nap. Alapvetően nincsen nagyon sok haszna.

Úgy van értelme hogy ez segíthet neked kaloriadeficitben maradni.

Pl: 2700 kaloriat egetsz el egy nap

2000 kaloria az neked egy 700-as deficit.

3000 kaloria egy 300-as plusz

Akkor a heti kaloriamérleged 6x(-700)+300= -3900

Továbbra is fogyni fogsz, de kicsit lassabban, viszont ezt a diétát könnyebb betartani pszichológiai okok miatt.

+ az már csak hab a tortán hogy egy kaloriaplusz-os nap után jól be vagy töltődve, és tök jót tudnál edzeni.

Fontos hogy ezen a napon nagyon sok ch menjen, és a zsír lehető legkevesebb legyen.

2016. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!