Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizás mellett melyik...

Kondizás mellett melyik alkoholos ital ami kevésbé árt az Edzésnek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alkohol függő, nem vedelni szoktam. De azért ha néha lemegyek ide vagy oda akkor meginnék 1-2 pohár italt.

Valaki mondta, hogy az égetett szesz pl nem jó és mondott valami italt ami kevésbé árt így, de nem emlékszem már, talán vodka-szódát mondta (bár szerintem a vodka is égetett szesz, nem vagyok szakértő).



2016. febr. 8. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kondizás mellett nem kellene alkoholt inni egyáltalán. De néha egy pohárka azért belefér, pl. fröccs.
2016. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Én egy kis bort iszok néha.
2016. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egy pici bor
2016. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sör, fröccs.

Én havi egyszer iszok meg pár sört hétvégén.

2016. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A sör az tenyleg nagyon jo főleg hogy tele van kalóriával. De szerintem nem vagyunk versenyzők-ha valaki mégis elnézést- szóval belefér egyszer kétszer ha a haverokkal elmentek valamerre
2016. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, egyik sem jó, ha sör-bor kevésbé rúgsz be, de ha töményet iszol figyelj a folyadékra, ne legyél dehidratált, néha nem gond.
2016. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően az alkoholos dolgok mindegyike árt. Ez a kiindulópont. Az alkohol önmagában belenyúl a hormonháztartásodba.


Nyilván itt arról van szó, hogy keveset és/vagy kevés alkoholtartalmú italt kell inni. Emiatt nincs olyan, hogy a Borsodi fehér, kicsit habos sör jó vagy nem jó.


Az izmaid szempontjából igyál ésszel és ne legyen rendszeres. Az egészséged szempontjából meg úgyis haszontalan dolog az ivás.


Én 2-3 hetente iszom általában egy pohár MINŐSÉGI bort vagy egy felest. Ez azért nem fog földhöz vágni,de oldja a hangulatot - mivel ritkán iszol, ennyi is "beüt". Általában szülinap vagy valamilyen eredmény ünneplése mellé.

Ilyenkor odafigyelek, hogy igyak mellé elég vizet.

2016. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt innám, ami ízlik és ami az étrendembe fér (whisky, vodka. a sör és főleg a tokaji aszú nem fér bele, mert cukrosak, de attól még azokat is iszom, csak keveset. ja és Stroh80 rum kávéba).

Nyilván egyik se kifejezetten jó, s nyilván a pancsolt borzalmak sokkal rosszabbak, mint a minőségi italok. Néha belefér, ha az embernek ez is kell.

A mennyiség és a gyakoriság a kulcs, ha jó vagy extrém ritka extrém kis mennyiségű ivásban, ihatsz kb. bármit.

Én vizezni sosem fogom az italaimat, az tuti. Akkor inkább iszom vizet és kész.

2016. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney válasza:

Tökmindegy mit iszol, csak az számít, hogy pontosan mennyi alkoholt viszel be, illetve iszol-e mellé elég folyadékot. Teljesen mindegy, hogy féldeci 40%-os whiskyt iszol vízzel leöblítve, vagy 2 deci 10%-os bort. Max. az italok cukortartalma lehet még számodra érdekes, amikor nem kell a plusz kalória.


Ez az „égetett szesz nem jó” csak százéves antialkoholista propaganda, amikor az irtózatos berúgásra alkalmasabb (magasabb alkoholtartalmú, illetve általánosságban olcsóbb) italfajtákat minél jobban le akarták járatni, mert kis híján mindenki alkoholista volt.

2016. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!