Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni talajgyakorlatok...

Otthoni talajgyakorlatok biztos nem gátolnak a növésben? Nyugodtan csinálhatom? Többi lent?

Figyelt kérdés
Mindjárt 16 leszek, lassan 1 éve szoktam hetente 3-4x talaj gyakorlatozni (hozzáteszem eddig rosszul csináltam, úgy 2-3 hónapig ezelőttig egymás után pihenő nélkül csináltam hétfő-szerda, majd hétfő-csütörtök-ig, nem is volt az időhöz képest nagy eredménye) és mivel láttam, hogy a legtöbb korombeli aki rendesen ki van edzve eléggé alacsony... Én is 167 körül vagyok, elég lassan növök, bár apám 185. Ő is ekörül az idő körül nyúlt meg hirtelen, de félek, hogy ha itthon edzegetek, akkor az gátol... Van ennek igazság alapja, vagy 100%-os biztonsággal folytathatom? Az utóbbi szűk 1 hónapban lecsökkentettem heti 2-re szintentartás végett, de hát látszik is na... Most szeretném heti 3-ra emelni, ( hétfő-szerda-csütörtök) és biztos szeretnék lenni abban hogy tényleg nincs befolyással a növekedésemre, mert mások ezt mondják, de szakértőktől is hallani szeretném, ha igaz. Kizárólag talaj gyakorlatokat végzek.

2016. febr. 8. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, az izületeim kicsit rosszak de azok is voltak, szedek porcerősítőt, vega vagyok közel 2 éve, de emellett egészségesen étkezem, nem tudom mennyit számít.
2016. febr. 8. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gátol a növésben, a súlyzós edzés sem, ez legenda.
2016. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mindjárt 16 leszek"


Az is lehet, hogy már semmit se nősz. Én is 14-15 éves koromra nagyjából elértem a végleges magasságom. Kisebb koromban nőttem inkább, míg a többiek 13-16 éves koruk között. Nekem ennyi van, én se értem el apám magasságát, mondjuk csak 1-2 centivel magasabb.

2016. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zedricht ***** válasza:
Én is mindjárt 16 vagyok, 2 éve eddzek sújzós gyakorlatokat végzek, kondiba is jártam egy évig, de már olyan fél éve csak itthon eddzek. 178 centi vagyok most.
2016. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennyi voltál, mikor elkezdted?
2016. febr. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!