Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon alacsony a tesztosztero...

Nagyon alacsony a tesztoszteron szintem. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 169cm és 68kg kb. 20% testzsírral, 2 éve végzek súlyzós edzést és már egy év után sejtettem hogy valami nem oké. Másfél hete voltam vérvételen és kértem a teszto szint vizsgálatot is és a papíron ez áll: Referencia érték 8-28, az én eredményem pedig: 7.2 :-/


Nagyon nagyon nehezen izmosodok (és erősödök), a zsír viszont könnyen jön akárhogy lövöm be a CH mennyiséget. Akkor is inkább derék és mell területekre rakódik.


Mielőtt mondanátok hogy biztos a kaja nincs rendben vagy az edzés:

2g fehérje (csirkemell, tojás, túró), 1g zsír (lenmagolaj, oliva, magvak), 3-5g szénhidrát (rizs fajták, zab, bab, teljes kiörlésű cuccok), zöldségek (uborka, brokkoli, saláta, paprika, paradicsom, stb), napi 3-4L víz


8 hétig végeztem heti 3 alkalommal teljes testes átmozgató edzést majd áttértem heti 3 osztottra. Mind a két edzéstervben a teremedző segítségét kértem. Az edzés kemény és progresszív, többet nem tudok kihozni.


Napi 8-9óra alvás megvan, nem stresszelek, ülő munkát végzek. Utánaolvastam a dolgoknak és a hirtelen hangulatváltozás, dekoncentráció levertség és fáradtság is jelen van.



2016. febr. 10. 11:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány?

A, D és Cink hiány is okozhatja.


Ezen kutatás szerint az elhízás is okozhatja a szintjének csökkentését.

[link]

2016. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vitamin is segíthet, de ebben az esetben a DAA-val tennék egy próbát, myproteinnél keress rá.
2016. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az lemeradt hogy Scitec Multi Pro Plus -t is szedek.
2016. febr. 10. 12:28
 4/22 anonim ***** válasza:

Menjél egy másik orvoshoz vérvételre, és ismételten kérd a tesztoszteron színt vizsgálatot, és reggel éhgyomorral menjél el az ismételt vizsgálatra, mert reggel a legmagasabb a tesztoszteron szint.


Amennyiben megállapítja a másik orvos is nálad az alacsony tesztoszteron szintet, akkor egyet tudok javasolni számodra, hogy a Builder Shop Webáruháztól próba képen rendelhetsz interneten keresztül Anadról Brutált, amelytől megemelkedhet a tesztoszteron szinted.


Bár az orvos felírhat számodra tesztoszteron szint növelőket, de azokat nem ajánlom neked a káros mellékhatásuk miatt.

2016. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Clomid és/vagy Nolvadex segíthet. Olvass utána ezeknek.
2016. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
#4 Brutal Anadrol egy vicc. Clomid vagy Nolva kell.
2016. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Reggel éhgyomros vérvétel volt.
2016. febr. 10. 12:59
 8/22 A kérdező kommentje:
Illetve túlmarketingelt tesztó fokozó tápkiegekkel nem pazarolnám az időmet.
2016. febr. 10. 13:07
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért írtam a DAAt, az tényleg működik, az egy értelmes hatóanyag.
2016. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kurkuma,gyömbér,cink,longjack,maca ilyenekkel lehet kísérletezni először.(ezek tényleg jók) De valószínűleg a gyógyszer a megoldás.
2016. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!