Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap után milyen ez a...

3 hónap után milyen ez a calisthenics edzésterv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapja kezdtem el a saját testsúlyos edzést, ezt megelőzően évekig nem sportoltam semmit. A mostani edzésem így néz ki, heti 3x.


Tolódzkodás: 5*5; lábemelés 5*10

Fekvőtámasz széles, közép és szűk tartásban: 5* 15*3

Hasprés: 45-50-50-50-60

Vádliemelés: 5*25

Fekvő helyzetben lábemelés: 5*20

Fekvő helyzetben lábemelés kinyújtott karral: 5*10


Eddig mindig emeltem fokozatosan a szintet, most itt tartok. Szerintetek mire lenne még érdemes odafigyelni? Lábra esetleg lehetne még egy külön napot beiktatni.


2016. febr. 11. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Eloszor azt tisztazzuk, hogy mit varsz ettol az edzestol.
2016. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És a húzódzkodás...?
2016. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár izomcsoportra nincs semmi gyakorlat..
2016. febr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy milyen izmokra gondolsz? Combra pl?
2016. febr. 12. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Peldaul: hat, torzs, trapez, delta, lab


Meg mindig nem irtad le mi a celod ezzel. Igy hogyan mondjuk meg, hogy jo-e? Mintha azt kerdezned, hogy jo-e a trabant? Muzeumba jo versenyre nem annyira. Celtol fugg.

2016. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a célom, ezzel az edzéssel, hogy izmosabb legyek, de a testalakom hatalmas mértékben ne változzon meg. Gondoltam arra is, hogy a futást is be kéne iktatnom, mert a 3 hónap alatt zsír is jött fel rám, még ha figyelek is az étkezésre. Nem éreztem már jól magam a sport nélkül, fittebb, egészségesebb és izmosabb szeretnék lenni.
2016. febr. 12. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy merteku valtozast nem fogsz elerni amiatt nem kell aggodnod. De ha izmosabb akarsz lenni edzeni kene minden testreszre es neheziteni a gyakorlatokat mert az ismetlesszam novelese onmagaban keves a fejlodeshez.
2016. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!