Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most 14/F vagyok 54kg es...

Maestro69 kérdése:

Ha most 14/F vagyok 54kg es ducikás akkor ezzel a programmal július -augusztusig lefogyhatok? (kockahas 😂)

Figyelt kérdés
Rendesen étkezek, nem eszek össze vissza minden hülyeséget pl chips, üdítő, csoki, fehér kenyér meg a stb.. Es sportolnek heti 5 alkalommal. 3 teljes test edzés és 2 aerob (szobabicikli). Mit szóltok, sikerülne igy?

2016. febr. 15. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem csak arányaiban kicsi, hanem amúgy is.

Neki arányaiban is nagy, és amúgy is az:

[link]

2016. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jó azért ne menjünk el a végletek irányába, szerintem ennek a csajnak lehet egészségügyi gondjai is vannak ebből, hogy ekkorák a mellei.


[link]


Ő rá azt lehet mondani, hogy igen kicsi mellei vannak, de ez azért is van, mert nagyon vékony. Az adottságai kb. olyanok lehetnek szerintem mint a dagi csajnak, arányaiban ugyanúgy nem tűnik annak sokkal nagyobbnak a mellei, de mégis nagyobb, mert a zsír oda is megy... most komolyan, mondjam azt, hogy ezzel a csajjal nem tudsz mellszexelni, a másikkal meg igen? :D A mell nagyrészt zsírszövetből áll, tehát az a zsír, amit felszed, az menni fog a mellére is. Igazából, genetikailag lehet enne a két csajnak ugyanakkora kb. a melle, arányaiban olyan is, de azért a másiknak mégis nagyobb.


Azért azt vágod, hogy csajok mellméreteiről beszélgetünk, meg azt illusztrálva linkelgetünk képeket pucér csajokról, a 14 éves srác "testépítős-életmódváltós" kérdésénél :D. Bocs kérdező, hogy elb>sztuk a kérdésed :D. De amúgy valamennyire kapcsolódik hozzá, legalábbis szerintem :D.

2016. febr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tényleg eltértünk egy kicsit a témától :D

Egyébként a dagadttal se lehet mellszexelni, kb. olyan mellei vannak, mint egy elhízott férfinak.

2016. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!