Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Betegség miatt 2 hét alatt 10...

Betegség miatt 2 hét alatt 10 kg izomveszteség mennyire számít normálisnak?

Figyelt kérdés
Volt egy komolyabb emésztőrendszeri megbetegedésem, ami során nem nagyon tudtam táplálkozni, illetve a kórházban sem volt szabad, gyakorlatilag infúzión és gyógyszereken éltem bent. Azt tudom, hogy ha nincs miből fenntartani, akkor lebontja a szervezet, na de ennyi idő alatt nem túl sok az a 10kg?
2016. febr. 15. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos? Nekem az elég soknak tűnik :D sz.tem a csuasz túlélőkben sem figynak annyit... Mondjuk lehet... Mert beteg is voltál...

Annyira nem értek amúgy hozzá,de szerintem ez soknak számít de elkéozelhető.

2016. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért tettem fel a kérdést, mert én is sokallom egy kicsit.
2016. febr. 15. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
10kg súlyt vesztettél, nem izmot.
2016. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van abban bőven zsír, és víz is, plusz a glikogén is leürült, nem izom az egész.
2016. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a kalóriaigényedet, de... Ez kb. azt jelenti, hogy a tested CSAK izomból táplálkozott, zsír le se ment... Extrém dolog, nem tudok róla, hogy erre képes egy normális szervezet, betegség ide vagy oda.

Biztos vagy benne, hogy ez történt?

2016. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom keményen ment is a hasad. Lement rólad rengeteg víz + valamennyi zsír,izom.

Nem 10 kg színizom volt.


Egyébként mind1 mi volt, nem tudsz ellene mit tenni, menj tovább az úton és kész.

2016. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A vízveszteség visszajött amint tudtam normálisan inni. Ez a 10 kg különbség már utána volt mérhető a mérlegen. Zsírból nem tudom mennyi mehetett le, mert mondhatni fitt voltam olyan 15 körüli testzsírszázalékkal. A combon, vádlin és a karokon látszik meg legjobban, az eddig hordott pólók és nadrágok olyan szinten lett bő mintha 1 mérettel nagyobb lenne.

A varratok miatt most nem erőltethetem az edzést, illetve az emésztésem se az igazi, szóval igencsak stagnál a súlyom. A kérdést is csak azért tettem fel, mert én személy szerint nagyon sokallom.

2016. febr. 15. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Abból a 10-esből szerintem 5-6 kiló visszajön, amint megtörtént az első edzős heted. Izmok felveszik a szénhidrátot meg vizet. Hiába töltesz vissza, ha nincs terhelve az izom, sem vizet, sem szénhidrátot nem vesz fel olyan sokat.
2016. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Víz volt. És igen, tényleg ilyen sok víz meg zsír van az emberen. Még ha nem is dagadt akkor is.
2016. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!