Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 650 mg koffein sok diétánál?

650 mg koffein sok diétánál?

Figyelt kérdés
Szóval akarok rendelni a myproteintől egy férfi fat loss csomagot.Megnéztem a termékeket,hogy mik vannak benne.Van benne zsírégető meg edzés előtti is.Ennek a 2 terméknek az adaga összesen 650 mg koffein.Edzés előtt is be kéne venni a kettőt úgy meg 350 mg ami nem tudom,hogy edzés előtt mennyire egészséges.

2016. febr. 19. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon sok, nem csak diétánál hanem általánosságban
2016. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi szinten nagyon nem kéne ennyi koffein, elég sok.
2016. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg.

Komolyan kéne venni a koffein,nem játék.

Valójában egy méreg,amit egyes növények tartalmaznak védekezésként.

2016. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 350 is sok.
2016. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

650mg??? Nekem egy kis csésze kávé is elég és pörgök mint A yo-yo-ban a csapágy:D

Ebböl adódóan ebben még szüz vagyok akkor.:D De nem is nagyon akarok még ennyit bevinni pörgetőből mivel nem akarom szétnyesni a szívem.

2016. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ha túladagolom, egy nap 0,8g fölött veszek be, nagyon elálmosít. De nem vagyunk egyformák, mindenkire máshogy hat, nem is olyan régen egy haveromat a mentő vitte el, állítólag megevett 2 órán belül 5 koffein tabit (500mg). Ha néha előfordul, hogy szükséged van 0,6-1g koffeinre is naponta, és óránként nem veszel be 100mg-nál többet, nem hiszem h bajod lenne, de folyamatosan, vagy ebből rendszert csinálni, nem tenném. Amit én hosszú távon megennék (mondjuk 1 hónapig napi szinten) max. 300mg. Ne tedd.
2016. febr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak:

Nekem elég egy gyengébb energia ital(100mg koffein) ahhoz,hogy rá fél órára aludjak,akkor is,ha addig friss kipihent voltam.aztán pedig nem 1,2 kg vagyok.70 én túl vagyok mar jól..

Kérdezőnek:650mg koffein rengeteg,ha ennyit tervezel enni,fokozatosan próbáld,és nem ajánlom,mert nem bírod majd letenni.

2016. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ennyit vittem be Shredexből, meg volt, hogy néha megittam még melóban 1-2 kávét. Én nagyon nem érzem a hatását sajnos és nem is álmosít el. Reggel jó, mert nem alszok be melóba vagy suliban, de amúgy nem sokat dobott, mert már megszoktam. Mondjuk lehet, hogy így vagyok normális szinten anyagcserét tekintve, mert nekem elég lassú.
2016. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!