Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tervezzek tömegnövelő étrendet?

Likebike kérdése:

Tervezzek tömegnövelő étrendet?

Figyelt kérdés

4 hónapja edzek,sokat inspirálódtam a shop.builder.hu oldalról,valamint elolvastam az elején a Sárga Kapszulát és a Gyors Izomnövelés Aranyszabályait.Sokat tanultam,de nem tudom hogy alakítsak-e ki étrendet.Segítsetek,kérlek!Ha igen akkor kb.1.6g/ttkg fehérjét és 4g/ttkg szénhidrátot tudnék bevinni.Amúgy mezomorf vagyok.És kérlek ne hülyítsetek,mert volt hogy éjszakákon át rágódtam ezen.Köszönöm!


14/F 65kg



2016. febr. 21. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Tömeged jön? Miből fedezed a mennyiséget?
2016. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet el kene olvasnod ezeket a muveket megegyszer.
2016. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad a sárga kapszulát hogyhogy nem sikert összeállítani egyet?:D

Itt van egy kész étrend 60 kg os ember számára, ha tetszik kövesd ezt+ mindenből a leírtnál egy kicsivel több mivel 65 kg vagy.

[link]

Ha nem akarod ezt követni akkor állíts össze magadnak ehez hasonlót, 14 évesen még nem szükséges teljesen betartani mindent az időpontot a mennyiséget, csak egyél sok fehérjedús ételt, minőségi szénhidrátot stb

2016. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,nő a tömegem.Csak az van,hogy lenyomtam pénteken egy mell edzést 12 sorozattal.Bedurrant meg éreztem 2 nap utaán de következő péntekre mintha kisebb lett volna.És bevallom azon a héten 2 cottage chesse ment meg tojás és 100 gr csirkemell.Arra gondoltam,ha lenne étrendem,jobban fejlődnék.Mondjuk biztos hogy jobban fejlődnék ha lenne.Meg azt vettem észre h amikor kigondoltam mit eszek akkor könnyebben tartottam az értékeket, mintha mondtam volna h áh ma nem érdekel az étrend úgyis zabálok.És persze h nem ettem eleget:(
2016. febr. 21. 20:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Az étrendem fehérje részét cottage cheeseből,tojásból,csirkemellből és 10 grammot tejből.A szénhidrátot pufirizsből és krumpliből fedeztem + sok répa,paradicsom kb 250g,mert nagyon szeretem a zöldséget.Zsírnak lenmagolaj.De sajnos sokszor csak egy héten volt ilyen étkezés pont emiatt h alakítsak étrendet minden napra vagy csak alkalmanként egyek így
2016. febr. 21. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Heti 1 nap nulla, mert akkor a többi nap nem volt meg a mennyiség.
2016. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom.Egyébként nem azt kérdeztem h hogy alakítsak ki etrendet,miből,mennyit,mert tudnék tervezni.A kérdés az h ilyen korban állítsak össze vagy nem?
2016. febr. 21. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el te
2016. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért ne kéne ilyen korban? Ugyan úgy fog működni mint évek múlva: ha van rendes kaja nősz mint a gomba, ha nincs akkor nagyon lassan / megakadsz.
2016. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!