Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell, váll edzés után másnap...

Mell, váll edzés után másnap hátamba is van kicsit izomláz, de aznap pihenek akkor következő nap már mehet a hátedzés?

Figyelt kérdés
Volt tricepsz is a végén,de általában ha mellre edzek másnap érzem kicsit a hátamat is.
2016. febr. 22. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy csinálod? Semmit nem kéne akkor dolgozzon a hát.
2016. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem mellnél,amikor már nehezen megy,besegít a hát.
2016. febr. 22. 14:02
 3/7 Szabi.L ***** válasza:

Esélytelen, hogy mellnél besegít a hát. Mintha bicepsznél besegítene a tricepsz. Ellentétes a működésük. Legfeljebb áthúzásnál tud bekapcsolódni, ha helytelenül hajtod végre.


Ha nagyon kezdő vagy, akkor talán lehetséges. Valakinek a futástól is izomláza van mindenhol, aki semmit nem szokott mozogni.

2016. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"Az hogy csinálod? Semmit nem kéne akkor dolgozzon a hát."

Még jó hogy mellezés közben a hát stabilizál, de mindegy.

2016. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Stabilizál, de attól nem kéne izomláznak lennie, nem húzódik össze az izom.
2016. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindegy,akkor egy pihenőnap után mehet a hát?

Fölül szokott a lapockámnál izomláz lenni,valamikor 2 nap múlva is érzem.

2016. febr. 22. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak mert másnap kicsit érzed és lehet, hogy harmadnap is érzel valamit, én simán nyomnám a hátedzést, de igazából neked kéne tudnod eldönteni, hogy regenerálódtál-e. Én kezdő vagyok, teljes testes edzésekkel és igencsak sokat tanulok magamról közben :) S ott a tapasztalat is, hogy fejlődsz-e azzal, amit csinálsz, azt is látod, hogy bírod-e ilyenkor ugyanúgy...

Amikor csak cikkeket olvastam, én se tudtam, hogy fogok rájönni, mi kell, de a gyakorlat többet segít, mint gondoltam.

2016. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!