Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem eszek, de sokat edzek...

Ha nem eszek, de sokat edzek akkor mennyire fogok leszálkásodni?

Figyelt kérdés

Először is, tudom hogyha nem eszek akkor izomból fogyok először.

Szóval végül is annyi a tervem, hogy az étrendem tojásra, egy minimális nyers zöldség-gyümölcsre, és fehérjeporra fog épülni. Meg sok folyadékra.

A célom, hogy nagyon vékony legyek. Ez tetszik nekem, nem tehetek róla. Szerintem alapból se vagyok kövér, de egy kicsit tónusosabb akarok lenni. Amúgy 186 centi vagyok, 66 kiló.

17/f


2016. febr. 25. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lol en 175cm es 82kg😃 17/f vagyok
2016. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te tuti rohadt vekony vagy, biztos akarsz meg fogyni?
2016. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az mióta tónusosabb, ha elveszted minden nélkülözhető hájadat és izmodat s jobb múmiáknál is vékonyabb leszel?

Tényleg nem értem. Szerintem azt nem tónusosnak nevezik.


Nem izomból fogysz először. Gondolom, erősen emberfüggő, de izomból és zsírból is fogysz, ilyen-olyan arányban. Érdemes legalább a fehérjét bevinni és ha már az épeszű fogyásnál tartunk (mert én szeretek ott tartani :)), egy viszonylag merész, de azért nem kifejezetten koplalós kalóriaszintet hozni... Illetve te izmot is akarsz veszteni, mindegy, csak vékony legyél? Ezt általában nehezemre esik felfogni, mivel nekem merőben ellentétes céljaim vannak e téren. Az izmok szépek. Attól leszel "tónusos", azt hiszem, bár sosem mélyedtem el eme szó jelentésében.

2016. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
annyira nem vagyok vékony, egy nagyon minimális zsír van a hasamon ha ülök (ha felállok akkor kisimul).
2016. febr. 25. 23:53
 5/17 A kérdező kommentje:
hát igazándiból fehérjére építem fel az étrendet, remélve hogy így csak épp elég izmot veszítek
2016. febr. 25. 23:55
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Menj el pszichológushoz és derítsétek ki mi a helyzet odabent. Már most is nagyon sovány vagy.
2016. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
orvosi vizsgálaton nem ikszelték be se a soványt, se a kórosan soványt
2016. febr. 25. 23:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne felejtsetek el, hogy egy gyerekrol van szo. Van aki kesobb ero tipus kesobb kezd el ferfiasodni. 13-14 evesen en is 65kg voltam es nem nevezett volna senki sovanynak. Egyszeruen a vazizomzat meg fejletlen.
2016. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, hogy itt a testépítésben nem tudunk sokat kezdeni az "épp elég izmot veszítek" szófordulataiddal és a többivel sem.

Én egész toleráns vagyok e téren, a párom 176 centisen 56 kilóra fogyott anno (bár megtartani nem tudta) s ma sem izmos (azért annál jobb, mint rég volt), de azért vannak határok. Némi erő, izom kell az élethez, ha nem szereted a szépen dudorodó izmokat, akkor is. Nem egészséges alultápláltnak lenni.


Igaz, nem tudjuk a céljaid. Mégis mennyit akarsz fogyni? Bár a számaidra nézve szerintem tömegelned kéne mihamarabb... Vagy jó, épeszűen, nem koplalva szálkásítani egy picit, hátha lemegy az a pici háj, ami még akad, aztán tömegelni. De ez a te ízlésednek, úgy tűnik, nem felel meg, úgyhogy ezt felőlem kihagyhatod, te életed.


Mennyit akarsz enni? S mi a csudának minimalizálod a nyers zöldséget...? Sok nyers zöldség is kevés kalória.

Nem fogom fel, hogy ha eleve szinte semmi nincs rajtad, amiből fogynál, miért akarod koplalva elérni ezt.

2016. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kb 10-15 kilót akarok lefogyni.
2016. febr. 26. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!