Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervvel lehet...

Milyen edzéstervvel lehet elérni olyan fizikumot, mint amilyen Novak Djokovicnak van?

Figyelt kérdés
Járok edzőterembe és teniszezem is. Nem vagyok túlsúlyos, elég erős fizikumom van. Milyen edzésterv kellene? Az étkezésemre is odafigyelek, csirkemell, hal, rizs, zöldség, gyümölcs, zabpehely, tojás, sovány túró. 15 éves vagyok.

2016. febr. 28. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ehhez minek terembe jarni?
2016. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mit akarsz rajta elérni? Edzés nélkül is jobban néz ki néhány ember. Ha a f.aszára gondolsz akkor sajnálom, azzal születni kell.
2016. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 likebike ***** válasza:
100%
Szia Djokovic-rajongó vagyok.Az edzésterve 1 órát tart,súlyzóval,de nem tudom mi.Gondolom fel van osztva izomcsoportokra.Az étrendre viszont tényleg figyelj oda,edzés után fehérjeshake.Ezeket edd:bab,csirke,pulyka,hal,gyümölcs és diófélék.Remélem segítettem,nem kamuból írtam.Sok sikert,én is teniszeztem,ezért néztem utána.Dobar Djokovic:))
2016. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj Boris Beckerrel.
2016. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!