Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebben lemehetek konditerembe?

Ebben lemehetek konditerembe?

Figyelt kérdés

Nem túl nagypapás?

[link]


2016. febr. 29. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

+1 Pont a Mardekárnak!

Senki sem azt írta, hogy csatorna pucolás után megy terembe.

A jelen lévők a tetüket formálni járnak a terembe, hobbi vagy komolyabb szinten. Ehhez a csinatos Olasz susogós sem visz közelebb :)

Ellenben valószínű mind ismerjük az igazán fontos edzőtermi "etikákat", amibe számunkra nem top hármas a Gucci tísört.

Bocsi a sarkításért :)

2016. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
:D "Testüket" A "Tetükkel szépen mellé nyúltam"
2016. febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, neked jó-e, a divat engem nem érdekel, de egy ilyenben megégnék. Terembe nem járok, itthon edzés előtt gondosan nem fűtök, sőt lehetőleg szellőztetek (ha fűtök, akkor néha 19 fok is van), ujjatlan póló+térdgatya (fekete és csinos, de dance felirattal és szívecskével... na mindegy, úgyse látja senki, kényelmes, nem lépek rá, mint a túl hosszú itthoni gatyáimra - alacsony vagyok)...

Terembe se öltöznék ki.


Kinek mi fontos.

2016. febr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A multkor pulcsiban eddzettem csak mert nem volt kedvem, hogy lássam magam hogy nézek ki a tükörben. De ujjatlanba is szoktam lenni. Mind1 tőlem kabátban is eddzhetsz:d
2016. febr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csöves 90-es évek beli bő melegítőszettekben edzek. Kár hogy már nem lehet kapni rendes sportruházatot, csak ratyi szrt.
2016. márc. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs vele semmi baj. Én sima kockás rövidnadrágban, meg valamilyen 1000 éves bő pólóban edzek, amire az aerobhoz egy márkátlan, de vastag pulóvert veszek. Néha együtt edzek az egyik haverommal, és kikészít azzal, hogy az öltözőben még a melegítőfelsőjét is tükör előtt veszi fel. :D
2016. márc. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Edzőcucc = amit az utcára hordtam régen, csak lepusztult.


minek külön edzőcucc? Úgyis tönkremegy.

2016. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha kis vidéki terembe mész, ott (sem) fog érdekelni senkit, mi van rajtad. Nézd meg a többieket, szerintem ők sem viszik majd túlzásba az öltözködést.

De nem is ez a lényeg, edzeni mész oda.

2016. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!