Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 hónapja járok konditerembe (? )

4 hónapja járok konditerembe (? )

Figyelt kérdés

Na szóval novemberbe kezdtem járni konditerembe elején edzővel hogy megtanuljam normálisan végezni a gyakorlatokat , az első 2-3 hónapba kb kalória minuszba voltam nem ettem szinte egésznap semmit, most kezdtem el 1 hónapja körülbelül komolyabban foglalkozni vele.Most általában 1. étkezésnek szoktam 3-4 tojást enni, 2. egy szendvics 100 g csirkével 3 . 100 g 200 g csirkemell 3. szendvics mégegyszer 4. általában az is 100 g rizs + 100 g csirkemell 5. 3 tojás . + edzésnapokon fehérje edzés után (30 g ) heti 3 x járok edzeni

Átalában mindig fejbe rakom össze miket fogok csinálni pl ezen a héten hétfő tricepsz mell

erre csinálom

-Fekvenyomás vízszintes padon

-Fekvenyomás pozitív padon

-Tárogatás kézisúlyzókkal pozitív padon (45 fok)

-Melltől nyomás gépen

-Tárogatás gépen


-Lehúzás kötéllel tricepszre

-Fordított fogású lenyomás tricepszre

-Hátsó támaszos tolódzkodás

-Tricepsznyújtás fej fölött egykezes súlyzóval


Szerda

Hát bicepsz


-Karhajlítás állva rúddal (francia)

-Beforgatás egykezes kézisúlyzóval

-Kalapács

-Keresztcsigás összehuzás bicepszre


-Húzódzkodás gépen

-Széles lehúzás gépen nyak mögé

-Széles lehúzás gépen mellhez

-Alsó csigás evezés


Péntek

Váll+láb


-Előre emelés k.súlyzóval

-Vállból nyomás

-Oldal emelés

-Hátsó váll gépen


-Combhajlító ülve gépen

-Lábtolás Vízszintes

-Súlykinyomó gépen

-Lábnyújtás ülve gépen

-Kitörés helyben


Nagyjából mindig ezeket csinálom , de próbálok új gyakorlatokat berakni , csak félek hogy nem végzem őket szabályosan :(


Na a kérdés hogy ezek után hol rontom el miért nincs váltózás 2 kg feljött ezalatt az 1 hónap alatt kb.. de semmi nem látszik 4 hónapja :( nem tudom hol rontom el ?



#edzés #hatástalan.
2016. febr. 24. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Kimaradtak a legfontosabb alapgyakorlatok (guggolas, felhuzas, d. torzsu evezes) es tul sokat edzel gepen.
2016. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt 2 kg, ezt nem mondanám rossznak. Előtte meg kcal deficitben voltál, úgy a kezdő effektre számíthattál volna maximum, de ahhoz meg zsíros alap kell.

Szóval az első 3 hónapot hagyd figyelmen kívül!

2016. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Elsővel teljesen egyetértek.
2016. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány kg vagy, de szinte biztos, hogy nem elég ez a ch és zsír mennyiség amit beviszel. Az edzésed is szar. Ahogy már írták kimarad egy rakás alapgyakorlat, túl sok a kiegészítő, egyes izomcsoportokra meg túl sok gyakorlat is végzel. Nincs progresszió
2016. febr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtetted leírni, hogy hány éves vagy, hány kg vagy, és kb. mennyi a testzsírod, alapból milyen testalkat vagy.

Egy közepes termetű embernek egész jó ez az étrend, 400g csirke, egy turmix, 6-7 tojás, napi 150-160g proteined meg van. Egy 75-85 kilós testhez ez elég. Szénhidrátod valóban kevés, a szendvicseket csináld meg 100-100g teljes kiőrlésű kenyérrel, reggel vihetnél be 80-100g zabot is. Zsírbeviteled szerintem oké, ha a tojás sárgáját is megeszed, több tömegeléshez nem kell.


Edz

2016. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Folyt.:

edzésed is oké, hátra egyik csigán lehúzást cseréld ki evezésre. Lábnál vedd előre a lábtolót, utána kitörés, utána súlykinyomás, majd a láb hajlítás/nyújtás gépen.

Szerintem az edzés intenzitás lehet a baj. Pörgesd végig szuperszettben 2-3 hétig az egészet. ;)

2016. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó hülyeségeket beszél, aki 4 hónapja edz annak nem szuperszettekre van szüksége, hoy fejlődjön, hanem normális alapgyakorlatokra. Attól, hogy szanaszét szaggatja magát nem fog fejlődni.
2016. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%
Köszönjük. :D ...
2016. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Szuperszettezést ajánlgatsz egy full kezdőnek te fogyatékos, közbem az egész edzése egy kalap szar. Szivesen.
2016. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Srácok, egy dolgot hagytok figyelmen kívül. Hogy fejlődik a srác! Igen, hiányoznak fontos alapgyakorlatok, meg sok a gép... De egy hónap alatt 2 kg az szerintem elég. Vagy nem?

Az első 3 hónap sikertelenségét ő maga megmagyarázta azzal, hogy kcal mínuszban volt!

2016. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!