Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyárig szeretnék felszedni 10...

Nyárig szeretnék felszedni 10 kg-t, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Újév óta gyúrók:fitneszbe járok,szabad ég alatt street workoutozom,és itthon is sokat bicepszezem.Már kezd meglátszódni a testemen,hogy gyúrok,de felszeretnék hízni 70 kgre (60 vagyok).Az étrendemen szeretnék változtatni,ti mit ajánlotok?Proteint használjak?Amúgy keveset eszek,de nem tudom,hogy miért.Kérlek írjatok ételeket,amiktől hízhatok,de nem károsak nagyon az egészségre.

2016. febr. 29. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy 3 hónap múlva nyár, nem, izom formájában nem lehetséges, max zsírból.

Havi 1-1,5 kg-val számolhatsz, ha kaja, edzés, pihenés rendben van, és a genetikád is OK.


Étrend:

[link]

2016. febr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vera de jófelhoztad és megnyugtattál, hogy már csak 3 hónapot kell szenvedni kosziii. Mondjuk már nem is csinálunk sokminden a 8.év második félévében de eskü jóljöt ahogy mondtad.


Kérdező: olvasd el a:Sárga kapszula letőlthető (ingyenes) könyvet. Egy pár alap van benne.

2016. febr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig is jóljönne 3kgizom rám.:D Ami már sanszos de jöjjön.
2016. febr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha edzel minek itthon is bicepszezni? Mindenkinek akit ismerek és jó karja van, max 10-15 sorozat megy bicepszre. Én is sokat edzettem rá, mióta visszavettem sokkal jobban nől.
2016. márc. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Sárga Kapszula, ha évek után ilyen kérdéseid vannak.
2016. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!