Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz hogy a fehérjepor és...

Igaz hogy a fehérjepor és egyéb tápkiegészítők veszélyesek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam cukorbetegséget és veseelégtelenséget okozhatnak, ennek ellenére a sok gyurmagyuri mégis ezt nyomja nap mint nap... nem értem hogy ennyire tyúkeszűek, vagy tényleg nem akarják elfogadni a tényt hgoy nem egészséges.

2016. márc. 3. 00:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
66%
Amikor nem tudnak mit reagálni, egyszerűbb duzzogni kattintani egyet. :)
2016. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
24%
Hát ja.
2016. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Srácok, megint leragadtatok a fehérjénél, mint mindig.

Oké, ezt lehet kimagyarázni könnyen, még a tyúkeszűek számára is. De minden ilyen kérdés csak részben irányul a fehérjére. Sok minden mást is bekapkodtok azért mellé nem? Vitaminok, kiegészítők stb stb. Tehát ne korlátozzátok a kérdést a legkönnyebben kimagyarázható anyagra;)

2016. márc. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Vitaminok, asvanyi anyagok, kalcium, magnezium, izuletvedo.... a Joisten mentsen meg minket ezeknek az ordogi SZEREKnek a hosszutavu hatasaitol.
2016. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

"Amikor nem tudnak mit reagálni, egyszerűbb duzzogni kattintani egyet. :)"



Már reagáltam, csak nem folyok be nevetséges veszekedésekbe. Bence haveroddal jól megértitek egymást, menjetek verjétek egymás szájába a fehérjét.

2016. márc. 4. 14:01
 26/38 anonim ***** válasza:
Hallod olyan veseelégedetlen meg cukor beteg leszel hogyha húst eszel inkább menj billenytyűt kúrni játékokkal és közben zabáld a csipszet meg a kakaós csigát.pont
2016. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Azért a mekis kaját idekeverni elég beteges :D


Végülis csak annyira műanyag, hogy 2 perc a szavatossági ideje, utána ki kell(ene) dobni az előírások szerint a burgereket. Vagy megenni. Persze senki nem dob ki semmit, jó az :D

Dolgoztam mekiben, nem véletlenül olyan vékonyak az alkalmazottak, pedig korlátlan mennyiségben ehetnek meg bármit ott. :D


Nem az eljárás a lényeg, hanem az, hogy vannak tápanyagok amikből ennyi kell, vannak amikből annyi. fehérje, szénhidrát, vitaminok(mondjátok már meg, hogy szerintetek a szervezet hogy fogja eldönteni egy vitaminról,hogy az most mesterséges-e vagy sem? :) ).

Ízületvédők. Cápaporc kivonat. Esetleg vadászhatsz cápára érte a Balatonban, egyébként meg elég jól jön.


a többi meg csak humbug, egy csomó gyógynövénykivonatot összeborítanak és tádáá, kész az új anabolikus akármi.

De azért egészségtelennek titulálni ezeket elég durva. :D

A chemtrailsben is hisztek? Pontosan ugyanilyen tudományos megközelítés kell a fehérjék utálatához.

2016. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Szerintem senki ne szedjen olyan dolgot, amit károsnak tart. Én eszem fehérjét, mert szerintem nem káros.


Több marad nekem és legalább van még egy szűrőm, amivel kiszűröm a tudatlanokat. Tudom,hogyha ördögtől valónak tartod a táplálékkiegészítőket, akkor biológiából, táplálkozástudományból nem téged foglak megkérdezni. De azt is tudom, hogyha ezekhez nem értesz, akkor valószínűleg össze-vissza eszel, amiből hamarabbi fizikai leépülésben lesz részed ezért a baráti körömbe, főleg üzlettársnak nem szívesen vennélek magam mellé ha már elmúltál 45 éves. Viszont szívesen adnék el neked biztosítást, ugyanis több lesz a törlesztőd, mint egy egészségesnek. Na de térjünk vissza...



Mert nem kell tápkieget szedni az egészséghez, de aki egészségesen akar élni, annak előbb-utóbb utána kell olvasnia a témának a broscience szintjén túl is.

2016. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

#23

A fehérje a legáltalánosabb. Mi van ezen felül? Szénhidrátok. Itt esetleg a magas cukor tartalmúakat lehet fikázni, de még egy adag tömegnövelő is egészségesebbnek számít, mint egy átlagos ember kajálása. Vitaminok. A vitaminokat egészségtelennek beállítani vicc. Ezek a legjellemzőbbek, mikre gondoltál "stb" címszó alatt? Meg lehet cáfolni akármelyiket, ha ugyanazt a gondolatmenetet követjük, mint az előző kommentemben. A fogyasztókra jellemző, hogy egészségügyi problémáik lennének a tápkiegektől? Nem.


#25

Nem reagáltál semmire. Egy-két megjegyzés arra, hogy le lettél támadva + ide írtál valami pszichológiai bullshitet, hogy okosabbnak tűnj, a végén meg megejtettél még egy beszólást, de az álláspontodat nem tudtad megvédeni. Hallottál valamit, oszt elhitted, mert el akartad hinni. Ez nem egy nevetséges veszekedés, mert sokan értelmes dolgokat reagáltak és jó érveket hoztak fel. Rajtad a sor, hogy reagálj, kiírom, hogy mikre kellene.

- Hol hallottad/olvastad, hogy a táplálékkiegészítők veszélyesek? Az írott forrásokra hivatkozást.

- Miből gondolod, hogy tényleg veszélyesek? Azt írtad, látod, hogy nem egészséges. Kiken és miből látod, hogy nem az?

2016. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm impotens lett tőle. Érezte hogy nem jó, így nem folytatta a bevitelt, rá pár hétre leengedett mint egy lufi. Az interneten olvastam emberektől hgoy nem tesz jót, veseelégtelenséget és cukorbetegséget okozhat, utóbbit a tömegnövelőkre értem, mivel tele van szénhidráttal (cukor). Egyszer tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban, igen kultúráltan és normálisan, keményen le lettem oltva. Ott kitértem a fontos tudnivalóra hogy a táplálékkiegészítő, csak táplálékkiegészítő, nem helyettesítheti a normális étkezést, majd kaptam a kétértelmű lekezelő válaszokat, hogy nincs idő normális kaját készíteni, majd azt is mondták persze ők vegyesen viszik be a tápanyagot, szilárd kaja és mellé a lötty. Majd olyan érv is érkezett hogy olcsóbb mintha normális kaját venne. először azt mondja nem ők sosem csak ezt isszák, majd elkezdik írogatni hogy minden nap csak ezt nyomják magukba, reggelire ebédre és vacsorára is. Valamitől eláll hónapokig egy doboz por, és mérget veszek rá hogy a sok tartósítószertől ami benne van. Igen és most jön a válasz hogy "dehát a normális kajában még több tartósító van" Én nem hiszem, mivel elmész egy disznóvágásra ott nem nyomják tele a disznót injekcióval hogy a húsa elálljon hónapokig fagyasztás nélkül.A friss csirkehús sem tartósítószeres amit otthon vágsz le. Az hogy mi van a táplálékkiegészítőkben nem mindig korrekt módon van feltüntetve, olvashatsz róla bármit bármilyen oldalon. Ne várj tőlem se csodát, én csak röhögök azokon akik ezt szuszakolják magukba. Én itthon edzek saját étrendem van és biztosíthatok mindenkit affelől hogy nem a kakaós csigát majszolom és nem a tévét bámulom naphosszat. Kondiba nem járok mert drága és értelmetlen, teljesen szilárd kajából fedezek mindent, kapszulákat nem szedek, csak zöldség, gyümölcs, húsok, néha becsúszik a szalonna is, de mit számít, hisz egészséges, ettől a sok porkatyvasztól százszor.
2016. márc. 4. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!