Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem vagyok éhes szálkásí...

Miért nem vagyok éhes szálkásításkor?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el szálkásítani, kb. egy kilót fogytam eddig, és elvileg kalóriadeficitben vagyok, de mégsem vagyok éhes.

2016. márc. 4. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha normális étrended van, azért, alapból, ha megvan a rostbevitelem, sok zöldség, minőségi ch, hús én sem vagyok az, nem úgy mint az értelmetlen koplalós fogyókúrák, ahol 2 hét után befejezi, mert nem bírja.
2016. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki. :)
2016. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Sok ember ketogén diétában KÉPTELEN kb. 800 kcal fölé menni, annyira tele van. Őket is sajnálom, de magamat is, amikor 1700 kcal mellett éhezem :D (Tudok 2500 mellett is, ha szénhidrátos az étrend. S azért a jóllakottság nem kizárt jóval 1700 alatt sem, csak ahhoz speckó étrendre van szükségem s a betartásához szükséges kis fegyelemre. Elvben nem nehéz, mert baromi jókat eszem úgy).


Emberfüggő, étrendfüggő, időzítésfüggő, konkrét ételfüggő is ám ez. S nem mindegy, hogy valaki koplal és alig mozog (heti 3 edzés azért önmagában nem sok) vagy rendesen eszik és többet mozog. Bár van, akit a sok mozgás éhessé tesz, van, akinél pont fordított a hatás (pl. én).

2016. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!