Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a norbi...

Mi a véleményetek a norbi update kajákról?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nem mondom, hogy a leghitelesebb forrás, de nekem ez a véleményem róla. Semmivel se jobbak ezek, csak drágábbak. Anyám mindig norbi update pudingot vesz. 100gr /94 kcal, amit én veszek abba pedig 100g/98kcal, hol itt az update?

2016. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Van néhány elég jó cucca, de drága, plusz mivel az embert magát lenézem, nem vásárolok tőle.
2016. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
drága és íztelen moslék az egész inkább főzzél te
2016. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biznyisz

Drága és semmivel sem jobb mint az átlag "egészséges" étrend.

2016. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy jó brand van felépítve arra amit bármelyik testépítő tud...

Főzni meg meg kell tanulni.

2016. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
110 FT egy zsemle. EGY ZSEMLE!!!
2016. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell szemlét enni. :)

Önmagában ezek az ételek mind jók. A csávó is ért hozzá, nem hülye. Az már más kérdés, hogy azon gazdagodott meg, hogy a még nem hogy edzeni, hanem az étkezésnek utána nézni is lusta embereknek előállítja méreg drágán ezeket a termékeket. Mint ahogy írták, semmiben nem különbözik egy normál étrendtől, csak drágább. Az meg megint más dolog, hogy ez is egy okos húzása volt, lehúzza a hülyéket, ebből miért ne lehetne pénzt csinálni? :D Nagyon jól csinálta, ehhez is érteni kell, jó üzlet ember.

Mondom ezt úgy, hogy a csomagolásnál lévő tápanyagtartalom elolvasásánál közelebb nem kerültem még update ételhez.

2016. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudok róla, de nyilván drága és túl szénhidrátos nekem. Szuper ételeket eszem pofonegyszerűen, remek összetételben, gyorsan saját kis kezemmel elkészítve, egész olcsón, miért gazdagítanék másokat, nem értem.
2016. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!