Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jeff Seid hogy lehet ilyen...

Jeff Seid hogy lehet ilyen szálkás, ha állandóan hamburgert, sült krumplit és pizzát eszik a videóin, valamint ezekről a kajákról teszi fel a képeket az internetre?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 20:50
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Tren + clen + genetika.
2016. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok cucc, genetika, plusz az hogy nem csak ezt eszi, de képet erről rak fel. Ott van M
2016. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Sok cucc, genetika, plusz az hogy nem csak ezt eszi, de képet erről rak fel. Ott van Maxx Charles, ő is csak ilyen szemét kajáról rak ki képet, de a felét meghagyja, és alapból kb alig eszik, alig eszi meg a mennyiséget, amit kéne.
2016. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok-sok kox és lehet csak simán bekamuzza, hogy ilyeneket eszik. Teszem azt, évente 20-szor kajál gyorsétteremben, mind a húszat megörökíti, de amikor értelmeset eszik, azt egyszer sem. De az is lehet, hogy genetikai csoda, és mindentől izmosodik bár azok nem pont az ektok szoktak lenni.


Van egy prof, Vince Taylor, 90-es években volt aktív, Mr O-n is kint volt sokszor. Ő állítólag teljesen szarik a kajálásra, soha nem volt étrendje, érzésre eszik, gyakran gyorséttermi kajákat.

2016. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiss Miklós: É én egy fizikai csoda vagyok!! :D ezen még mindig sírok
2016. jan. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most hirtelen végigszaladtam az insta képein, elég sokban hangoztatja, hogy mennyire fontos a rendes táplálkozás, minden makrótápanyagot kimér, szóval nem hinném, hogy heti szinten tömi a gyorskajákat.
2016. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!