Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így is nőni fog az izom? Jó a...

Így is nőni fog az izom? Jó a heti 2x ugyan az az edzés?

Figyelt kérdés

Ugye heti 2x járok kondiba az időm így engedi többször nem tudok sajnos:( na de most heti 1. Edzésben ink. Kar(bicrps, tricepsz,alkar,váll) és még mellezést is... a második edzésben hát és vádli meg comb... tudom a labazást egy 3. Eszésbe kéne berakni de nem megy.. :( na 2 kérdésem lenne mibel így 2 edzés van de mindenre edzek szóval így nőni fog az izom? És ha pl. 2 héten keresztül heti 2x csak hátaznék meg vadli,comb.. akkor is nő az izom? Ugye akkor 2 hét vagyis(4edzés csak hàt,láb) utána 2 hét hát,láb edzés kihagyás,mivel 2 héten keresztul csak kar,mell edzés.. ez ìgy jö lenne??

Előre is koszi a vàlaszokat:)) és bocsi a nehezen való leírásért:)



2016. márc. 5. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
De persze fehérje és ch bevitel meg van...:)
2016. márc. 5. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Menet közben elvesztettem a fonalat, de ha nem edzed túl magad, de azért rendesen csinálod s jól eszel, akkor valamilyen fejlődés lesz, max. nem optimális. De az okosak majd írnak rá valamit.


De miért edzenél 2 hétig pl. csak felsőtestre? Ezt nem értem.

2016. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemnedzenék 2 hétrn keresztül felsőtestre csak érdekel, hogy mi lenne ha.. :)

De azéet köszi a választ

2016. márc. 5. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos az hogy nem tudsz? Sok ilyen "időm csak ennyi van" embert ismerek akik órákat nyomják a facebúkot-instát meg felesleges dolgokkal elütik az időt.
2016. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen lenne, teljesen. Én ebben az esetben két teljes testes edzést csinálnék inkább.
2016. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2.nak nem vagyok fönt faceen, instán, sehol csak tinderen meg gmailem van mert kell nekem

3. oké köszi csak érdekelt hogy mi van ha... de akkor külön testrészre fogok gyúrni :))

2016. márc. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!