Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok irni olyan étrendet...

Tudnátok irni olyan étrendet amit munkában is tudok követni? Nem ülhetek le 3 óránként.!

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én olyankor szendvicsezek. Teljes kiőrlésű kenyér közte vastagon jó minőségű sonka, sajt, esetleg főtt tojás, és zöldségek.
2016. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nálam alltalában a reggeli csirke rizzsel és sok zöldséggel..ebéd vagy ugyan ez vagy hal..edzés után csirke rizzsel sok zöldseggel..de ez édes kevés..reggel 10 órakor mit egyek amit igy gyorsan meg lehetne enni.. és 3 óra tájékában?
2016. márc. 6. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Zab+fehérje turmix, vagy zab+tojásfehérje megsütve, és elrágcsálod.
2016. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező 3 óránként enni, persze ha neked úgy jó, akkor nem szóltam.
2016. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen tudom csak szeretnék hízni..de igy nem megy
2016. márc. 6. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor megeszed egyben, és nem sírsz. Akaratgyenge.
2016. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mit eszek meg egyben? van reggeli,ebéd és vacsora.ezen kivül még kellene ennem
2016. márc. 6. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hajlandó elhinni, hogy nincs rá időd.. 100gramm főtrizst, 200gramm csirkét, 300gramm brokkolival belapátolok 3-4 perc alatt... Nincs olyan munkahely, ahol nincs 3 óránként 5 perced.
2016. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hany etkezesben eszed meg ugyan azt a mennyiseget. Annnyi elonye van annak ha nem eszel egesz nap folyamatosan, hogy van ideje az emesztorendszerednek pihenni.
2016. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!