Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek szégyen úgy...

Szerintetek szégyen úgy edzőparkba menni, ha még gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon lehangoló és demotiváló érzés, amikor húzódzkodásra edzek, és ugyebár nem vagyok profi, épphogy kezdő, megcsinálok 3-4-et és hallom hogy mögöttem a többiek beszélgetnek és kuncognak, néha-néha felnevetnek.

2016. márc. 7. 08:14
 1/6 anonim válasza:
Az edzőparkban edzeni mennek az emberek vagy leszarod a vèlemènyüket vagy otthon rágyursz kicsit, huzóckodó rudat vehetsz otthonra is kb egyhavi bèrlet ára.
2016. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél benne a társalgásban és talán azt is tudni fogod min nevetnek te kis üldözési mániás.
2016. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy rajtad kuncognak? Nálunk sok kezdő van (én is), még soha, senki nem nevetett senkin amiatt, hogy még kevesebbet bír.

Max az első nap tükör előtt szelfizőkön, és a látványra menő hp-ken szoktak mosolyogni időnként.

2016. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel, csak magaddal. Tűzz ki magad elé egy célt és érd el, de ne hagyd, hogy bármi is elbizonytalanítson addig az utadon.

Mindenki elkezdte egyszer valahol és ez, hogy belekezdtél, már dicséretes rád nézve, így neked nincs semmi szégyenkezni valód.

Amikor edzeni mész, csak magadért teszed, ne érdekeljen semmi és senki más.

2016. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki nem nevet a kezdőkön.
2016. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valahogy el kell kezdeni....senki sem Hannibal ként kezdte el :D
2016. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!